Odtwarzanie video z tunera DVB-S na PC - plik .ts

Szukałem w necie, ale za bardzo nie mogę sobie z tym poradzić, ma tuner satelitarny z opcją nagrywania na nośnik USB, nagrałem trochę jednego programu i teraz się zastanawiam czy da radę odtworzyć to na PC - dostałem plik .ts (0.000.Zeitreisen_ Zurück in die Zukunft.ts) i parę mniejszych kilko kilo bajtowych (ale te chyba nie mają znaczenia) próbowałem smplayer, VLC i avidemux2 ale nic sobie nie poradziło z tym filmem, ktoś ma jakiś pomysł jak to odtworzyć? Mam taką nadzieję że film nie jest szyfrowany :roll: .

TS bez problemu jest odtwarzany przez VLC więc coś nie tak jest z tym Twoim plikiem

No niby tak, plik jest na pewno dobry, bo na tunerze się odtwarza, a dodam że tuner to DIGIBOXX HD C++ od TechniSat

EDIT

Aaa, to rozszerzenie ts to pewnie będzie od TechniSat :x , skasowałem rozszerzenie i niestety Linux wykrywa że to plik nieznanego typu (dla Lin rozszerzenie są nieistotne), ktoś ma pomysł od której strony to ugryźć?

Ja u siebie robiłem testy na Wiwie i bez problemu na kompie odtwarza TS

może Twój tuner szyfruje pliki ?

Kurcze, niestety chyba na to wygląda, pewnie szans na odszyfrowanie tego nie ma :frowning: ?

Jeżeli kanał z którego nagrywałeś jest szyfrowany to nie odtworzysz na komputerze. Inna sprawa jak kanał jest FTA.

Hmm, nie mam w ogóle na nim kanałów kodowanych, program który nagrałem do niemiecki n-tv (ogólnie dostępny). Zależało by mi na tym by to odtworzyć na pc.

EDIT

Jutro nagram krótki kawałek i wrzucę na dropbox, może ktoś zobaczy co to tam jest za wynalazek, niech mi tylko ten internet naprawią !!