Odwiedzanie serwisu po stronie serwera(hostingu)

Witam, mam serwer w firmie nazwa.pl i chciałbym sie dowiedzieć czy jest taka możlwość, aby po stronie serwera została odwiedzana jedna strona(nie odświeżana) ? Jeśli nie ma takiej możliwości to jak mógłbym być na stronie przy wyłączonym komputerze(Najlepiej w darmowy sposób) :smiley:

Z góry dziekuję i pozdrawiam

??? nic nie rozumiem - a przeczytałem kilka razy ?

może po Polsku, powoli - o co chodzi ?

Koledze chodzi chyba o nabijanie odwiedzin w celu zwiększenia dochodu z reklam :wink: Możesz sobie napisać jakiegoś bota w php (bo będzie działać na darmowych serwerach) i postawić np. na 000webhost. Następnie dodać regułę do crona i tyle ;D Będziesz miał odwiedziny z róźnego IP od serwera, czyli coś się tam będzie nabijać.

Właśnie o to chodziło, czy jest może jakiś gotowy bot, ponieważ w php nie jestem dobry :slight_smile: I nie dochodu z reklam tylko nabijanie wyświetleń na yt przez pewien serwis: D

Wątpię żeby istniało dobre darmowe rozwiązanie, ale myślę że ktoś za niewielką opłatą chętnie to zrobi :->

A takiego prostego bota, bo tylko chodzi o to żeby była strona włączona i niezmieniana w ogóle przy wyłączonym komputerze.

CRON prosze pana :slight_smile:

W cPanelu, czy co ci tam udostępniają na hostingu powinieneś mieć zadania CRONa

Tam ustawiasz jak często ma się to zadanie wykonywać i co ma się wykonywać.

Jako zadanie podaj:

lynx http://youtube.pl/

Zadziała to oczywiście jeżeli na serwerze zainstalowana jest terminalowa linuxowa przeglądarka internetowa LYNX.

Pozdro