Odwirusowany komp sam się restartuje i długo sie uruchamia

Siostrzenica zawirusowała kompa. Odwirusowałem avastem i mks-em, ale pod koniec pracy mksa komp sie sam zrestartowal, potem zacząłem ad-awerem i znowu sie sam zrestartował. Strasznie długo uruchamia system (ok 20 min.). Obok zegara jest czerwony x i co chwial pojawia sie your computer is infected.

Prosze o sprawdzenie loga :

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

usuń wpisy HJT

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot oraz All Files i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżki

C:\WINDOWS\System32\spoolsvv.exe

C:\WINDOWS\System32\lnwin.exe

C:\Windows\xpupdate.exe

C:\WINDOWS\System32\adirka.exe

C:\WINDOWS\System32\a3dxq.dll

C:\WINDOWS\System32\kernels32.exe i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Użyj SmitFraudFix wybierz opcji nr 2 , oczywiście w trybie awaryjnym i po tym nowe logi z HJT i Silenta

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik który rsvp32_2.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish

Przepraszam za zły temat, mój błąd.

srobiłem wszystko po kolei. Już sie normanie odpala. nie restartuje sie. Poniżej Lohi z HJT i Silenta. Nie wiem czy z Silenta jest kompletny ale czekałem ok 25 min !!

Log z HJT

i z Silenta (nie wiem czy kompletny jak wspominałem)

Złączono Posta : 11.03.2007 (Nie) 13:39

jak teraz zmienić temat??

nie przepraszaj, tylko to popraw.

opcja zmień - zresztą polecam poczytać faq i regulamin - wszystko jest opisane.

zmienione. Czy Logi już ok??

Usuń wpis HJT i wklej nowe logi. Tylko tym razem log z Silenta ma być cały bo teraz jest ucięty.

Nowe Logi :

HJT

i z Silenta (tym razem pełny) - trwało to 30 minut ale jest

Jest OK.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=795

Kosmetyka:

Jeśli QuickTime nie jest Ci bardzo potrzebny to zastąp go QuickTime Alternative.

Panel sterowania >>> Java Plug-in >>> Update >>> odznacz opcję Check for updates automatically.

W opcjach komunikatora możesz wyłączyć uruchamianie przy starcie systemu jeśli nie jest Ci potrzebne.

Start >>> uruchom >>> msconfig >>> zakładka Uruchamianie >>> możesz odznaczyć w/w.

Start >>> programy >>> autostart >>> skasuj z prawokliku.