Odwrócony obraz z kamerki laptopa

Zamiast sprawdzać po omacku wszystkie dostępne sterowniki sprawdź w menedżerze urządzeń ID vendor:product kamery internetowej i podaj na forum.

Powinno wyglądać podobnie:
http://www.hotfix.pl/sprawdzanie-identyfikatora-sprzetu-w-systemie-windows-a330.htm .

dzięki “marcinie82” i za to, że po czytałeś o mych problemach i za podpowiedź - wieczorkiem zabiorę się do roboty, pozdrawiam jerzOd: “marcin82” <automat@dobreprogramy.pl>Do: jerz@poczta.fm; Wysłane: 0:07 Sobota 2017-04-22Temat: [dobreprogramy - forum] [Sprzęt/Hardware, Sterowniki] Odwrócony obraz z kamerki laptopa

            marcin82
            Ekspert
          21 Kwiecień

Zamiast sprawdzać po omacku wszystkie dostępne sterowniki sprawdź w menedżerze urządzeń ID vendor:product kamery internetowej i podaj na forum.

Powinno wyglądać podobnie:http://www.hotfix.pl/sprawdzanie-identyfikatora-sprzetu-w-systemie-windows-a330.htm .

Zobacz Temat lub odpowiedz na ten email aby odpowiedzieć

Aby zrezygnować z otrzymywania tych wiadomości e-mail, Kliknij tutaj.

sorki Sensu - do dziś nie miałem czynnego laptopa - mam jakieś płytki naprawcze do ASUSA K501 i, na dobrą sprawę, powinienem mieć oryginały tylko ich nie mogę znaleźć, poza tym wyjechałem właśnie na wieś (na pół roku, jak zwykle) a zasięg tu jest koszmarny, wolny i często się rwie - ale jak zrobię porządek (może wreszcie!) i znajdę te płytki to dam Ci znać, pozdrawiam - jerzOd: “sensu” <automat@dobreprogramy.pl>Do: jerz@poczta.fm; Wysłane: 16:46 Czwartek 2017-04-20Temat: [dobreprogramy - forum] [Sprzęt/Hardware, Sterowniki] Odwrócony obraz z kamerki laptopa

            sensu
          20 Kwiecień

W linku, który Ci dałem są 4 różne sterowniki w pozycji “camera”. Ty ściągnąłeś jeden z nich. Jeśli nie działa, spróbuj inny.

Nie masz czasem płyty ze sterownikami do laptopa?

Zobacz Temat lub odpowiedz na ten email aby odpowiedzieć

Aby zrezygnować z otrzymywania tych wiadomości e-mail, Kliknij tutaj.

Wyedytuj plik “.ini” w katalogu ze sterownikiem. Szukaj linijki z wpisem “rotate” i cyferki zmień by obrócić. Te cyferki oznaczają obrót kamery w stopniach.