Odwrócony obraz z kamery w laptopie

(Neon1992) #1

Witam,

dostałem dziś do roboty laptopa Asus F3Sg, miałem zainstalować XP (wcześniej była Vista), wszystko jest OK, sterowniki zainstalowane, tylko jest jeden malutki problem, otóż gdy włączam kamerkę to obraz jest o 180* przekręcony, jak to naprawić?

(T N O) #2

Witam! Ogólnie gdyby przyszła Tobie ochota na kontakt z serwisem Asusa w tej sprawie..., to powiedzą..., że nie supportują XP w tym modelu... albo żebyś zainteresował się starszą wersją LifeFrame... bo tam według nich jest taka opcja... :stuck_out_tongue: Ale jak walczyłem z tym problemem..., to tam jest tylko lustrzane odbicie... :frowning: Reasumując... ściągnij to zainstaluj... i ciesz się właściwie działającą kamerką... :smiley: Pozdrawiam! :slight_smile: I miłej zabawy życzę... :slight_smile:

http://hotfile.com/dl/89464236/86f8621/CMOS_Camera_D_Max.rar.html

(Prostreet374) #3

Po prostu ściągnij inny program który obsługuje kamerki internetowe np.yawcam

(Neon1992) #4

TheAltair - dzięki wielkie, zainstalowałem sterowniki od Ciebie i wszystko jest w porządku.

(T N O) #5

Nie ma problemu... :slight_smile: F3SG... to akurat temat jaki przerabiałem... :stuck_out_tongue:

(Neon1992) #6

A jak ze sterownikami do modułu BT i TV?

(T N O) #7

Odnośnie BT..., to to powinno pomóc...

http://hotfile.com/dl/93668852/0c9b9bd/Bluetooth_XP_071130.zip.html

A natomiast jeśli chodzi o TV..., to akurat ten model jaki przerabiałem tego nie miał... :confused: A jaki konkretnie masz model...? F3SG AP(???) ile...? W przypadku Asusa i TV może być różnie... :confused: Swego czasu wypuścili 17'' z wbudowanym Tunerem TV i na XP... tyle tylko, że pod XP nie chodził... Technicy z Asusa stwierdzili, że ten tuner chodzi tylko pod Vistą... :shock: Mogą być schody... :cry:

Pozdrawiam!

(Glad 95) #8

Cześć mam podobny problem z laptopem asus K50ln , a mianowicie gdy przeinstalowałem system z płytki którą dostałem przy zakupie laptopa(recover disc) kamera nie działa prawidłowo (obrót ...) :confused:

Może mi proszę ktoś pomóc?