Odyskiwanie Danych z pendrive . PILNE . ;(


(Tuśka96) #1

Potrzebowałam miejsa na filmy, i wyciałam folder z bardzo waznymi danymi . Umieściłam go na laptopie . Pech chciał, że laptop się popsłu tego samoego dnia :expressionless: trzeba będzie wymieniać dysk główny , czy coś takiego , i nic z tego folderu nie zostanie .. ;\ Jest mi bardzo potrzebyny . Z laptopa juz go na 100 % nie odzyskam . Może jest jakis sposób na odzyskanie go z pendrive . ?

PILNE

PROSZĘ O POMOC !!


(mozilla007) #2

To rozumiem że na penriva coś zostało skopiowane po przeniesieniu danych ? Bo jeśli tak to te dane mogą być już utracone.


(kuba3351) #3

Podepnij Pendrive do innego komputera, ściągnij Easeus Data Recovery Wizard i próbuj odzyskać dane.


(Tuśka96) #4

Tak , potem były tam filmy


(mozilla007) #5

Linux ani nic nie da rady jak coś zostało skopiowane na te dane. Niestety tylko albo odzyskanie danych z dysku z laptopa. To będzie łatwiejsze i tańsze.


(Kaka') #6

Tuśka96 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif


(mozilla007) #7

A dysk w laptopie uszkodzony ? Jeśli nie to albo wziąć i ściągnąć linuxa na usb i odzyskać, albo wymontować dysk, podpiąć do kieszeni i odzyskać na drugim komputerze.