Odznaki na portalu

Nie wiem czy to dobre miejsce na zgłoszenie błędu który przypadkowo zauważyłem. W sumie nawet nie wiem czy to błąd czy jakieś niedociągnięcie. Nie ważne. Wypatrzyłem problem z odznakami na portalu.

  • Odznaka Superkomentator, cel: 1000 komentarzy lub postów na forum
    pomimo, że mam 1,5k postów na forum, odznaka jest niezdobyta
  • Ekspert działu *, cel: 50 komentarzy oraz 3 zatwierdzone recenzje w dziale *
    Jest kilka działów takich jak np Programowanie których miejsca nie byłem w stanie zlokalizować. Ze względu, że jest poza komentarzami drugi wymóg zdobycia zatwierdzonych recenzji to zgaduję, że chodzić będzie o portal/blog gdzie trzeba opublikować wpisy w odpowiedniej kategorii oraz komentować wpisy z niej.
    Jednak są działy które nie występują na blogu a tylko na portalu - więc nie można spełnić drugiego kryterium.
    Są również kategorie których jakieś odpowiedniki są w formie działów na forum, jednak jak w takim przypadku zdobyć 3 zatwierdzone recenzje?
    Już totalnie odjechany przykład to Ekspert działu Dom, działu takiego nie ma nigdzie więc jak zdobyć taką odznakę? No chyba, że chodzi o smartdom, ale w takim przypadku występuje tylko na portalu więc nijak można zdobyć recenzje.

https://www.dobreprogramy.pl/Dom,Programy,Windows,10.html
na przykładzie tam dla 3 programów piszemy recenzje (w najlepszym wypadku może zaliczy zaktualizowaną recenzje dla nowszej wersji programu - chyba opcji edycji dalej nie ma, to trzeba spostrzeżenia zawrzeć w nowej), zostawiamy 50 komentarzy i powinno po jakimś czasie dodać odznakę “ekspert kategorii dom” - przynajmniej ja tak to rozumiem; odznaka by nie była powiązana z aktywnością na forum i/lub blogu.


1000 komentarzy lub postów na forum
pomimo, że mam 1,5k postów na forum, odznaka jest niezdobyta

Może jakiś błąd po zmianie silnika forum i trzeba by nanieść poprawki lub brzydko zawęzić opis odznaki.

1 polubienie

Mówiąc szczerze, nie wpadłbym na to, że chodzi o działy programów. Może warto to jakoś doprecyzować.
Jeśli chodzi o forum to również to podejrzewałem, że nie współgra z nową wersją forum.

Inne odznaki też szwankują. Na moim profilu zauważyłem problem ze zdobyciem odznaki Swojak, niby wszystkie warunki spełnione, a odznaki nie ma. Zaś odznakę Aktywnego komentatora, czy Superkomentatora to jeszcze muszę poczekać. Może do tego czasu usterka zostanie naprawiona.

1 polubienie