Odznaki - problemy i pytania

I ja także zgłaszam błąd w Odznakach. Przed chwilą otrzymałem info, iż dostałem odznakę: _ Nocny marek Cel: Komentarz, recenzja lub wpis blogowy pomiędzy 2:00 a 6:00 w nocy. _

 

Jest godzina 21:48, nie zdarzyło mi się cokolwiek napisać w podanym przedziale godzinowym. O tej porze to ja… śpię :slight_smile:

Jednak prowadzili punktacje komentarzy :frowning: nacisk z góry od o2 jest nadrzędny niż opinia stałych bywalców …

Heh, robi się powoli taki “pseudo” Facebook. Polubienia, plusy, niedługo pewnie lajki… Fala komentarzy zalewających portal, aby tylko zgarnąć odznakę. Brzydko się robi…

@Manyek - A jednak! Widać, że wyraźnie portal się ożywił. Jeden maruda nie czyni tłumu, ale - są reakcje na posty. Trzeba było wpisywać, że cacy post, albo inny kit, że dobrze napisane, lepiej, albo trafiony i zatopiony. Teraz okejkę można kliknąć. Pozostaje jeszcze myto. My to, my tamto, nie dajemy portalowi zarabiać na utrzymanie i włączamy adblocki.

… i tak nas lubią, nawet, gdy wybrzydzamy :lol:

 

Zastanawiam się nad odznakami krytycznymi. Malkontent, troll, chwalipięta, złośnik, wróg gramatyki i tam takie.

3 x TAK. Do tego specjalna odznaka - jak ktoś zdobędzie wszystkie z wymienionych, dostaje odznakę “foreste” :smiley:

Cześć,

 

Ożywił raczej nie, po prostu wlele osób rzuciło się na “znaczki”.

 

Jestem za… i od razu poproszę o odznakę trolla, złośnika i malkontenta, ponieważ na mnie ostatnie zmiany nie wywarły pozytywnego wrażenia.

Czy jest, a może będzie możliwość trwałego wyłączenia odznak ze swojego profilu? Przybywa ich w zastraszającym tempie - już mam dwie, a co będzie dalej? Nie chcę wglądać jak łąkowy pasterz. Wystarczy mi do szczęścia avatar.

A co ja mam powiedzieć ? :stuck_out_tongue:

Też bym je chętnie wyłączył

A ja proponuję dodać odznakę “Grammar Nazi” (lub o mniej kontrowersyjnej nazwie np. “Łowca Byków”) dla osoby, której co najmniej 10 zgłoszeń błędów w publikacji zostanie zaakceptowanych. 8)

 

fajny pomysł i myślę, że jest to jak najbardziej możliwe do zrealizowania ;)  Ja 9 grudnia 2014 roku pisałem do redakcji w podobnej sprawie:

 

Czy użytkownik mógłby mieć w profilu małą tabelkę z informacjami o zgłoszonych przez niego błędach?   Prosta tabelka z kolumnami:

Lp. | Nazwa publikacji (link) | Data, godzina zgłoszenia | Status zgłoszenia

Dużo roboty z tym nie będzie, póki co nie musi być nawet wyświetlana treść tego co przesłał użytkownik, ani edycja zgłoszenia.  

Ważne by znany był status zgłoszenia i czy w ogóle dane zgłoszenie dotarło - w przeszłości wysyłałem ich już trochę :slight_smile:

 

Także można by wówczas dodać ową odznakę dla “Łowców Byków” ;-) 

 

Jak długo jeszcze będzie widoczna odznaka której już nikt “raczej” nie zdobędzie ? Mam na myśli “Wirtualny Imprezowicz” : Cel: Zalogowanie się w portalu w Sylwestra 2014, pomiędzy 23:55 a 00:05

Hej,

 

Jeszcze jakby przynajmniej te zgłoszenia w niektórych przypadkach w ogóle były rozpatrywane, a korekty wprowadzane, to byłoby dobrze. :smiley:

Pewnie do następnego Sylwestra. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zauważyłem odznakę Swojak : “Cel: Kompletnie wypełniony profil, minimum jeden program w ulubionych”     

Wydaje mi się że odznaka nie ma sensu gdyż by móc ją dostać trzeba wypełnić pola kontaktu takie jak np. Kontakt, gdzie większość nie korzysta ze wszystkich komunikatorów.

 

PS: Jak już jesteśmy przy temacie odznak - czy redakcja ma jakieś info ile % użytkowników ma daną odznakę ?

dokładnie, odznaka troche nie przemyślana, sporo ludzi nie ma konta na Fb czy G+. Nie wspominając już o bezsensownym “rozdawnictwie” swoich numerów GG i innych danych kontaktowych :wink:

Ja nie mam podanego konta na FB, GG itp, a jednak odznakę mam.

 

Ja też mam wypełniony profil, a odznaki nie mam.

Hej,

Widzę, że ulubione programy masz dodane, więc wychodzi na to, że to jakiś bug w odznace. Aczkolwiek może to być kwestia dodanie jakiegokolwiek komunikatora i/lub strony domowej. Tylko to różni nasze profile (mój i Areha) od Twojego.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Również jestem za komunikatorem

No dopiero teraz wskoczyło :slight_smile:

Hej,

Czyli jednak dodanie komunikatora?

Pozdrawiam,

Dimatheus