Odznaki - problemy i pytania

Dodałem i po 10-15 minutach wskoczyło.

I mamy pierwszego trolla piszącego kilka[naście] komentarzy po sobie http://www.dobreprogramy.pl/183631,MrBeckham666,Komentarze.html

Wiadomo było, że ludzie będą spamować aby nabić sobie te odznaki.

Przykład nie idzie w las. Przybywa ruskich generałów. Poza tym, kolorystycznie, ładnie się zrobiło… Zrobiło się więcej w tym zabawy. Nie było jeszcze medali, a seryjnych strzelców nie brakło, choćby ten: http://prntscr.com/62w0rj

 

Tematyczny trolling, widać, że wciąga, jak uprawa indyjskich medali, widać, że coś z tego mają.

Jak już są odznaki za ilość komentarzy, to może dało by się wprowadzić odznaki za np. sumaryczną długość tych komentarzy - liczoną w słowach, bądź znakach?

Propozycja luźna gdyż nie mam bladego pojęcia czy technicznie jest do wykonania.

 

[Niechcący dodałem ten wpis do innego wątku. Dopiero teraz zważyłem że jest specjalny wątek temu poświęcony.]

@up: technicznie jak najbardziej do wykonania, aczkolwiek jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić; w bardzo krótkim czasie by było pełno elaboratów bezsensownych, pisanych tylko po odznaki

@up

Podobny argument można użyć przy odznakach za ilość postów - “w bardzo krótkim czasie będzie wysyp bezsensownych komentarzy aby nabić sobie licznik” - co zresztą jest faktem i czego dowody podali koledzy powyżej.

Może jednak Redakcja rozważy propozycję.

odznaka  trolla by się przydała. przyznawanie na zasadzie głosów użytkowników (np. poprzez liczenie ile osób ukrywa komentarze danego kandydata na trolla).

 

dopiero teraz się przyjrzałem swoim odznakom i też odnoszę wrażenie, że nie wszystkie się wyświetlają. spróbuję ogarnąć swojaka, zobaczymy czy się doda

Hej,

Raczej nie przejdzie, bo na portalach koncentrujemy się na pozytywnych aspektach, a nie negatywnych. :stuck_out_tongue:

Swoją drogą chyba przydałoby się nadać odznaki Cold Zlotowe tym użytkownikom, którzy byli w tym roku pierwszy raz. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ja takiej odznaki nie zdobyłem pomimo, że jestem zalogowany 24/7/365. Widocznie odznaka przyznawana jest na podstawie ruchu na portalu, bo w tym czasie podziwiałem fajerwerki, a nie czy ktoś się akurat zalogował, bo jak mam się zalogować skoro jestem 24/7/365 zalogowany? :slight_smile:

Dlatego jestem za zniesieniem odznaki której czas już … “minął”.

@lordjahu, no chyba że ktoś potrafi przenieść się w czasie :slight_smile:

 

 

Do czego tak zbieracie te odznaki? Strasznie płaczecie za tą sylwestrową odznaką. Jak chcecie to oddam Wam swoją i się podzielicie na spółkę.

Żeby nie było, że post nic nie wnosi do tematu to zgłaszam swoją propozycję na nową odznakę dla osoby, która posiada ich >= 15, a mianowicie “Łowca odznak” LOL!

Szanowny @Piotrze_20 proszę nie bądź tak pochopny w wyzbywaniu się portalowych odznak. Być może za kilka lat będzie można wymienić je na bitcoiny i stracisz wtedy okrągłą sumkę. Proponuję odznakę dobry portalowy kolega, a dla przeciw wagi pokrętny lizus.

@Piotrek_20, nikt tu nie płacze za odznakami i ja nie stracę sensu życia, jeśli jakiejś nie odzyskam. W tym wątku po prostu zgłasza się, że coś jest nie tak, podobnie jak w wątku o błędach na portalu.

Czy odznaki portalowe będą odzwierciedlone na forum i vice versa czy będą niezależne? Pytam, bo te forumowe są z lekka banalne i zbędne :stuck_out_tongue:

@tomekb - No właśnie. Kto się tym zajmuje? Ty? @Lisek?
Bo warto by było to zrobić.

@Lisek, mógłbyś rzucić okiem?

Problem z odznakami za ColdZlot naprawiony, gratulacje dla odznacznych :slight_smile:

@Lisek a grupa cold-zlotowa na forum też nieaktualizowana od wieków :slight_smile:
(p.s. taka grupa na forum coś daje? możliwość pisania gdzieś, czy coś? czy to tylko taki twór do aktualizowania co roku?)