Odznaki - problemy i pytania

@Lisek - mógłbyś zerknąć na sposób przyznawania odznaki image, gdzie kryterium jej zdobycia, to “Zdobycie 20 odznak”?
Bo coś chyba nie działa… image a tej nadal nie mam.

1 polubienie

Kiedyś pytałem Krogulca bo miałem taki sam problem, dostałem odpowiedz że to się odświeża i sprawdza co 24h czy coś takiego… :joy:

1 polubienie

Być może powinno, ale to nie działa. Te 20 odznak mam już wielokrotnie dłużej, niż te “24h”.

1 polubienie

Jeszcze można spróbować zdobyć jakąś 21, może zmienili na ODZNAKA >= 21.

Zaraz to sprawdzę.
Sprawdziłem no i odznaka przyznana. Na wszelki wypadek się przeloguje, żeby uprawnienia się wczytały.

U mnie w profilu akurat z tą odznaką wszystko w porządku! ale u @Radek68 i innych coś nie działa.

Natomiast dpholik i pomagacz u mnie nie działa, zgłaszałem to kiedyś… :joy:
(https://www.dobreprogramy.pl/Kolejna-nudna-urodzinowa-portalowa-odznaka,BugTracker,77813.html)

dpholik działa. Po prostu nie masz wymaganego limitu minut. Czas jest sprawdzane każdej nocy na 12 miesięcy do tyłu.

@Lisek przy 3h dziennie (a od czasu bycia moderatorem to i więcej godzin forum i serwis czytam) wydaje mi się to nie możliwe, no ale cóż… zobaczymy po nowym roku :slight_smile: a pomagacz na pewno spełniony a nie działa. :slight_smile:

Może nie każdy dzień liczy (np. urwało ci z 88 dni i brakło 140 minut) lub trzeba się wylogowywać poprawnie.

Dzięki, faktycznie już jest. :slight_smile:

@krystian3w być może, teraz można gdybać, jak to już było pół roku temu. co innego jakby był zapowiadany “pasek postępu” to samemu można by się kontrolować.

Bosze, ale mnie dziś dowartościował portal DobreProgramy … dostałem odznakę za to że się dziś … zalogowałem.

1 polubienie

image

I don’t need your love

Ja też! :slight_smile:

I ja :slight_smile:

Może to jakieś wewnętrzne święto, o którym nie wiemy. Ja też dostałem odznakę :stuck_out_tongue_winking_eye:

Urodziny vortalu :wink:

Widać tak.

W web-archive niby strona wcześniej się zaindeksowała.

Ciekawe czy będą jakieś cukierki, albo lizaki?

Albo maziaki?