Odzysanie plikow

Opisze mój problem jak najdokładniej umie

No to tak:

Mam kompa i Windows’a XP pro. i są na nim 3 konta…

-Moje

-Brata

-I wspólne rodzinne

I jakiś czas temu temu robiłem formata kompa, ale o dziwo programy i stare konta pozostały… I to jest +, lecz minusem jest to ze mój brat miał hasło wtedy na kompie i chronione pliki tak ze nie dało sie dostać tam…

I teraz bym musiał sie dostać na stare konto brata (te sprzed formata) i odzyskać parę plików z tamtego konta…

Mógł by ktoś jakoś pomóc?? Znacie sie na tym??

Z goóry thx za odp :mrgreen:

dysk na pewno sformatowałeś czy naprawiłeś system??

Najprościej? Zapytać brata o hasło.

Inaczej - jeśli masz prawa administratora, zawsze możesz przejąć jego pliki na własność.

.:M@jlo:.

Proszę używać polskich znaków, opcja zmień i popraw.JNJN

HHHHmmmmm…

Chwila… Patrzcie… Chciałem zrobić formata dysku poprzez użycie płyty z Windowsa i tak zrobiłem nie dałem nie tą pierwszą opcję, tylko tą drugą… No i się formatowanie zaczęło… I jak się skończyło to porobiłem nowe konta na kompie i jak wszedłem w DOCMENTS AND SETTINGS to były tam dokumenty starych użytkowników komputera (Moje, Brata i wspólne)

No i muszę dostać sie na te stare konto brata (te przed formatem), ale jak mieliśmy tamte konta to założył sobie hasło i ochronę Dokumentów. I nie umie się tam dostać (na to stare konto).

Jest jakiś sposób żeby tam wejść??

Lepiej sformatuj go jeszcze raz, konta już nie ma zostały tylko pliki w D&S.

Znaczy że formatowałeś tylko jeden dysk a nie wszystko, nie wiem osobiście czy jest jakiś sposób żeby odzyskać pliki na nie sformatowanym dysku, pewnie jest ale to masz więcej “pieprzenia” niż normalnie jeśli nie masz tam nic co Ci potrzebne to po prostu format reszty partycji i tyle.

Należy wyłączyć proste udostępnianie plików, a następnie przejąć folder na własność:

Mój komputer>>Narzędzia>>Opcje folderów>>Widok>>Ustawienia zaawansowane>>wyczyścić pole wyboru Użyj prostego udostępniania plików (zalecane)>>OK.

1.Kliknij PPM na folder, który chcesz przejąć na własność >> Właściwości.

2.Kliknij kartę Zabezpieczenia, a następnie kliknij przycisk OK w oknie komunikatu Zabezpieczenia (jeśli się pojawi).

3.Kliknij przycisk Zaawansowane, a następnie kliknij kartę Właściciel.

4.Na liście Nazwa kliknij własną nazwę użytkownika, nazwę Administrator, jeśli zalogowano się jako Administrator, lub kliknij grupę Administratorzy.

Jeśli chcesz przejąć na własność zawartość folderu, kliknij, aby zaznaczyć pole wyboru Zamień właściciela dla podkontenerów i obiektów.

5.Kliknij przycisk OK.

:slight_smile:

Dobra, wlieklie dzieki :!: :!: :!: :!: :!: