Odzysk zapisanych w poprzednich sesjach danych na CD

Nie potrafie rozgryżć takiego ot problemu: Na Cd /multisesja/ miałem zapisane dane, w trakcie kolejnej sesji/dopisywanie-zapis nowych-kolejnych danych/ było poprzednio 300 mb / a dopisywałem 50 mb, nastąpiła prtzerwa w zapisie z winy zawieszenia sie komputera/ co zdarza sie mi od czasu do czasu/, Efektem przerwanie sesji zapisu/ posługuję sie NERO/ i w efekcie nie można z dysku CD obecnie odczytać nawet poprzednio zapisanych danych. W związku z tym mam pytanie :1 czy możliwe jest odzyskanie tych danych, 2- czy jest jakis program/narzędzie/ które pozwoli odzyskać te niedostepne pliki, A moze jest unny sposób by je odzyskać i metoda by uniknąć takich przygód w przyszłości.Proszę zatem znawców praktyków o pomoc w rozwiązaniu problemu.

to znaczy ze przez zawieszenie nero "spalil plyte"tzn. nero nie zakonczyl sesji zamykania "load in & load aut"i dlatego nie da sie odczytac danych z tego cd.sciagnij sobie program do naprawy plikow powinien pomoc Badcopy.i poszukaj kodu do niego on zacznie kopiowac nosnik na dys naprawiajac go.tylko ustaw w nim opcje max data:] powinno pomuc.ktora masz wersje nero?jaki windows i jakiego kompa?

As to ja w tematyce komputerów nie jestem/ moje wspomaganie/ niestety jest nieuchwytne , więc musze [rtpsoc o pomoc metoda łopatologii/ skutkuje częstokroć/ ale ad rem mam system windows XP Profesional, komputerz procesorem Pentium III /6oo Mhz/ Ram 314 Mb, dyski 45 Gb, a uzywam Nero wersja 6.6.0.5 , a nagrywam na SAMSUNG CD-r/rw su 252-b

moze masz jakis konflikt w systemie czasami te nagrywarki samsung tak maja.poszukaj badcopy i go zarejestruj potem jak go otwozysz to otworz badcopy ustaw w nim max data przed tym oczywiscie zaznacz w nim ikonce cd wluz plytke do nagrywarki i nacisnij next potem postepuj jak tam pisze powinno to skopiowac sie na dysk.i widzisz daja mi ostrzezenia za pomaganie ludziom jak tak moze byc:/ moge sie zalozyc ze oni tez kozystaja z piratow nie wieze ze wszystko maja legalne.udaja tylko.

Duże dxzieki. mam nadzieje iz sobie poradzę a jakby coto mozna mnie na GG zawsze zastać