Odzyskac historie/zakladki pomocy!

Zaciol mi sie net wiec musiałam wylogowac komputer gdy wlaczylam ponownie i przegladarce Molilli firefox znikly zakladki tam mialam zapisane strony itp. To dla mnie bardzo wazne jak to odzyskac ???

Zakładki są zawarte w pliku bookmarks.html w katalogu:

C:\Documents and Settings{użytkownik}\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles{nazwa_profilu}\

Sprawdź, czy owy plik tam się znajduje.

Nie mam takiego folderu dane aplikacji ;/

Bo to plik ukryty.

Kliknij:Mój komputer :arrow: Narzędzia :arrow: Opcje folderów :arrow: Widok

i odznacz:Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego+zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery

A może masz Application Data ?

C:\Documents and Settings{nazwa}\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\ i w którymś tutaj folderze

Nic nie dało ;/

Tez nie mam ;/

ybu był bliżej rozwiązania, to jest folder ukryty .zrób tak jak kazał

A kliknęłaś potem po tym co pisałem :Zastosuj OK ???

a mam nacisnac zastosuj czy zastosuj do wszystkich folderow ?

bo jak klikam zastosuj to sie nie da ;/

Po odznaczeniu Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego wyskakuje komunikat ostrzegawczy,klikasz tak

i przechodzisz do zaznaczenia Pokaż ukryte pliki i foldery

Na samym dole okna masz OK Anuluj Zastosuj

I tutaj klikasz w to Zastosuj :arrow: OK

Nie da sie kliknac zastosuj :x

Naprawde nikt nie pomoze ? :frowning:

Bardzo prosze to dla mnie wazne #-o

A spróbuj tak:

Start>Wyszukaj>Pliki i foldery(tu rozwiń bardziej zaawansowane opcje i postaw fajki w

  • przeszukaj foldery systemowe

-przeszukaj ukryte pliki i foldery

-przeszukaj podfoldery

-kliknij wstecz

-Ponownie kliknij w Pliki i foldery i w oknie “Cała nazwa pliku lub jej część” wpisz Mozilla

-Kliknij>Wyszukaj

Rozpocznie się przeszukiwanie dysku.Po jego zakończeniu z prawej strony okna będą pokazane

lokalizacje poszczególnych plików Mozilli.

  • Szukaj w tym oknie pod NAZWA folderu MOZILLA w folderze C/Documents and Settings/Uzytkownik/Dane aplikacji

Jeśli znajdziesz to kliknij PPM(prawy przycisk myszy)na folderze MOZILLA>Otwórz,powinien pojawić się folder FIREFOX kliknij w niego,w nowym oknie kliknij na PROFILES,w nowym oknie kliknij na 3rcuych7.default,w nowym oknie kliknij na Bookmarkbackups

  • tu są kopie Twoich zakładek

Strasznie to zawile wygląda,ale jest bardzo proste.

Następnie:

Tu wybierasz kopię z najnowszą datą

-klikasz w nią PPM(prawy przycisk myszy) -KOPIUJ

-Zamykasz okno wyszukiwania i jesteś na pulpicie

-Na pulpicie PPM i klikasz wklej(masz kopię zakładek na pulpicie)

Otwórz następnie przeglądarkę

  • kliknij w ZAKŁADKI>ZARZĄDZAJ ZAKŁADKAMI>PLIK>EKSPORTUJ>PULPIT

i otwartym oknie klikasz 2razy na Bookmarkbackups

Zakładki powinny być na swoim miejscu

To co Ci się przydarzyło występuje zazwyczaj w momencie padu systemu lub podczas “gorącego” restartu komputera przy otwartym Firefoksie.

Dlatego,aby zabezpieczyć się na przyszłość użyj tego:

http://jbg.jogger.pl/2007/12/26/mozback … zapasowe/-

Ybu wszystko dziala tylko niewiem czy skopiowałam zakladki czy cos innego :-x I jakk daje eksportuj to ich nada nie ma :expressionless:

Piszesz,że wszystko działa tylko nie wiesz czy skopiowałaś zakładki czy coś innego.Prześledź spokojnie tok postępowania

i spróbuj ponownie.Prościej już nie potrafię Ci tego wyjaśnić.Masz pokazaną drogę krok po kroku.