Odzyskanie danych (brak dostępu do folderu na partycji NTFS)

Mam problem, gdyż potrzebuję zrobić kopię zapasową danych, które leżały mi na pulpicie przy poprzedniej instalace Windowsa XP.

Sytuacja przedstawia się tak, że kilka dni temu padł mi system. Nawet w trybie awaryjnym się nie uruchamiał, ani opcja Napraw przy z płyty z systemem nie dawała sobie rady.

Nie chciałem formatować dysku C:\ więc postanowiłem zainstalować drugiego XP na dysku D:. Problem w tym, że mój poprzedni profil miał nałożone hasło i dane tego użytkownika na dysku miały zabezpieczenie żeby nikt inny ich nie miał do nich dostępu. No i teraz mam problem z dostaniem się do zawartości c:\Documents and Settings\User.

Ma ktoś pomysł jak obejść te zabezpieczenia?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=78251&

Tylko przeczytaj cały post ;]

Dzięki wielkie! Już mam. :smiley:

Teraz czeka mnie format dwóch partycji, na których mam te windowsy:

  • pierwszy, który się nie włącza (pojawia się migająca kreska przy bootowaniu) :stuck_out_tongue:

  • drugi, na którym nie działa 90% programów, jak np. Total Commander czy zwykłe MSConfig, ale taki Morrowind z poprzedniego systemu działa jak należy :P:P

Trzeba będzie chyba sobie jakiegoś antywira dać i pamiętać na przyszłość, żeby nie instalować Bearshare Pro z crackiem. :stuck_out_tongue: