Odzyskanie danych z dysku na laptopie

PRzeinstalowywałem Windowsa koleżance i przez przypadek sformatowałem dysk D (było tam z 30gb danych) i trwało to z 2min, myślałem, że to c więc nie przerywałem. Potem komp uruchomił się ponownie, znowu spytał o formatowanie i było, że dysk C:. No to akceptowałem i zainstalowało Windowsa. Z tym że po instalacji okazalo sie, że na C jest Windows zainstalowany a na D także. Da się z dysku D: odzyskać dane? BArdzo ważne, z góry dzięki za pomoc.

Edit: wiem, że gdybym nic tam nie instalował dałoby się odzyskać 100% danych, ale czy teraz też się da? Chociaż połowę tych plików.

Generalnie powinno się dać, lecz niestety nie powiem Ci jakim programem, z prostych przyczyn, nie pamiętam jak się nazywał :stuck_out_tongue_winking_eye:

Za pomoc mogę się odwdzięczyć jakąś kasą na piwo/piwa :slight_smile: bardzo mi zależy, jeśli sięto uda zrobic!:slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … a+Recovery Tym programem odzyskasz wszystko niestety płatny ale był w KS http://www.komputerswiat.pl/czasopismo/ … -2008.aspx można zakupić bo naprawde wszystko odzyskuje :slight_smile:

Recuva, http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … a+1.28.424

zdjęcia odzyskuje bardzo dobrze, odzyskałem cały folder po skasowaniu, nie wiem jak z innymi rzeczami :slight_smile:

To którym radzicie najpierw, a którym potem dopiero?

http://www.krollontrack.pl/program-do-o … h,2,1.html poczytaj co producent pisze o nim :slight_smile:

Mógłyś wejść na gg? Napisałem Ci wiadomosć.

Zainteresuj się programem o nazwie TestDisk do oodzyskiwania danych albo zainteresuj się SystemRescueCD ewentualnie RecoveryIsPossible, wszystkie działają w trybie LiveCD.

Pozdrawiam!