Odzyskanie danych z usuniętego konta użytkownika XP

Witam, poprzez “control userpasswords2” zmieniałem i ograniczalem dostęp niektórych kont na moim komputerze (jest ich 4) Gdy zmieniłem dostęp do grupy dla pewnego uzytkownika to wyskoczył komunikat, ze nie ma takiej grupy [standartowy uzytkownik [ pierwsza opcja] ] i wtedy konto się usunęło. Sprawdzalem czy widac dane poprzez C/Docum.Setting. I jest tam folder z nazwa uzytkonika, jednak wyskakuje błąd podczas jego otwierania ( i to oznacza, ze jest pusty << chyba >> ) I pytam się Was czy da się jakoś odzyskac dane konta Czy przywracanie systemu pomoże ?

Jaka jest treść błędu podczas próby otwarcia folderu?

Przejmij ten folder na własność:

[Brak praw do pliku lub folderu](http://www.fixitpc.pl/topic/50-kasowanie-nieusuwalnych-plikow-i-folderow/page p 247#entry247)

Uruchom komp awaryjnie > zaloguj sie na konto z upraznieniami admina > ppm na C:\Documents and Settings*utracone konto (przypominam tylko ppm) > właściwości > zabezpieczenia > uprawnienia > właściciel (czy coś w tym rodzaju - dokładnie już nie pamiętam) > dodaj konto z którego obecnie korzystasz (koniecznie przycisk “sprawdź pisownie”) > zastosuj

  • ewentualnie “przejmij folder na właśność”

  • piwinno być ok > jakby nie było to pisz , sprawdze dokładnie u siebie

wchodzę na uprawnienia i co dalej?

Jeżeli konto zostało wykasowane, to raczej nie odzyskasz danych. Możesz próbować programami do tego przeznaczonymi, albo obawiam się, że tylko firma wyspecjalizowana w odzyskiwaniu danych da radę, a to niestety jest na tyle droga usługa, że nie wiem czy Ci się opłaca wywalać tyle kasy, bo odzyskiwanie potrafi kosztować kilkaset, nawet kilka tysięcy złotych…