Odzyskanie danych


(Meteo17) #1

Witam wczoraj dostałem jakiegoś wirusa nie wiedziłem co to otworzyłem i nic potem zrestartował mi się komputer i pojawił się panel logowania, logowałem a ona spowrotem sie wylogowywał i tak w kółko, chiałem poprzez płytke z xp naprawić ale nic. Postanowaiłem zrobic formata dysku 12gb NTFS na którym był system i wazle pliki. Wgrałem nowy ststem tamtą partycje sformatowałem a teraz chcem odzyskać dane używam EasyRecovery Professional skanowało i znalazło te wszytski pliki no i chcem sobie je zapisac na dysk a tu wyskakuje taki błąd

o co chodzi co robic jak odzyskać te dane.


(Radekszyk) #2

Najprawdopodobniej musisz wybrać inny dysk lub miejsce do zapisania tych plików (to wynika z komunikatu). Powodzenia :slight_smile:

Oto co tam pisze:


(Meteo17) #3

Nic z tego wybrałem inny dysk i nadal to samo sie pojawia.

  1. Wersja testowa programu posiada pełną funkcjonalność nie oferuje jednak możliwości odzyskiwania plików (można je jedynie podejrzeć).

  2. W żadnym wypadku nie można instalować programu na partycji dysku, z której zostały skasowane dane! W takim wypadku oprogramowanie musi byc zainstalowane i uruchomione na drugiej partycji (jeżeli taka istnieje) lub niezależnym napedzie dyskowym.

O to chodzi kurcze trzeba mieć pełna wersje by zapisać.


(Tomek Zamlynny) #4

Odzyskiwanie danych


(Mayster X) #5

zobacz :

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... topic=4993