Odzyskanie dokumentu

Witam, miałam zapisany plik w Wordpadzie, usunęłam jego treść i napisałam coś innego i zapisałam przy użyciu CTRL+S zamiast Zapisz Jako. Potrzebuję tej pierwszej, starej wersji dokumentu, a mam tylko tą nową. CTRL+Z nie podziałało. Dodatkowo ten właściwy,1szy dokument drukowałam, ale nigdzie nie mogę znaleźć tej wersji, mam tylko tą nową. Da się jakoś to odzyskać? ASAP

Masz wydrukowane to co szukasz?

W teorii jest szansa, że nadpisana wersja dokumentu zachowała się w plikach tymczasowych, które tworzy Wordpad Recover Unsaved/Deleted/Lost WordPad Documents in Windows 10/8/7 - EaseUS

Jest też szansa, że ta nadpisana wersja była w plikach tymczasowych ale została skasowana przez samego Wordpada, ale da się ją odzyskać np takim programem Recover Unsaved/Deleted/Lost WordPad Documents in Windows 10/8/7 - EaseUS

W praktyce, to szansa jest niewielka, trudno będzie coś zrobić jeżeli nie zapisywałaś tego pliku „w chmurze” tj np na Dropobox albo na Onedrive, gdzie można powrócić do poprzedniej wersji Przywracanie poprzedniej wersji pliku bez niepożądanych zmian - Pomoc techniczna firmy Microsoft

3 polubienia

Bo praca została już wręczona do kogoś

No ja kiedyś próbowałem odzyskać coś, ale nic się nie udało. Tylko to był Word.

niestety nie podziałało, ale dzięki