Odzyskanie folderu

(Ford Fokus) #1

nom.. jak w topiku folder skasowany jakieś 1.5 tygodnia temu, rozmiary jakieś... 150MB może więcej, usunięty z kosza, bardzo (śmiertelnie) potrzebny. ściągnąłbym z neta ale nie wiem czy kali się bardziej zapytać speców jak folder przywrócić, czy może czekać 99 godzin aż się ściągnie :lol:

//WinXP+SP2 system plików NTFS jakby to pomogło (nie wiem plików nie odzyskiwywałem jeszcze :shock: )

(lazikar) #2

Pytanie pomocnicze. Czy na partycje na której był folder od czasu usunięcia coś zapisywałeś. Jak tak to sciągaj folderu nie odzyskasz. :smiley:

(Ford Fokus) #3

coś zapisywałem?? nie wiem o co dokładnie chodzi, jeżeli ściągane pliki to tak, jeżeli kopiowanie plików też :smiley: a ścieżka do tego pliku była C:\Documents and Settings\Ford\Pulpit\$tutaj był:P$

(lazikar) #4

Chodzi o to ze możliwe jest odzyskanie plików tylko wtedy jak nie zostały nadpisane. Ja coś zapisywałeś w danym miejscu na dysku to nie ma szans. A że jest to dysk c jak widze to tym bardziej. :smiley:

(inż. Piniol) #5

pomijając fakt że 150 mb trochę czasu się będzie odzyskiwac :wink:

(Ford Fokus) #6

noo tym miejscem jest pulpit więccc... no musiałem coś zapisać

//mam jeszcze coś jak instaluje program to mi wywala błąd danych CRC bla bla bla więc że to spowodowane masakrycznym stanem płytki (wygląda jak po zebraniu serii pocisków :smiley: ) da się coś z tym zrobić (mam nagrywarke jakby co)

(lazikar) #7

No nie pulpit a partycja gdzie masz zainstalowany system, a jak wiemy tam najwięcej się zapisuje itd. Naprawde są znikome szanse na odzyskanie tych danych więc proponuje jednak sciągnąć ponownie. :smiley:

(Ford Fokus) #8

ale jednak są! chodźby to było 0,000000000000000000000000000000000000000000000000000001% to powiedz JAK mam tego dokonać

(lazikar) #9

Poczytaj :smiley:

:arrow: Jak odzyskać usunięte dane??