Odzyskanie hasła do sieci

witam wszystkich…Mam taki problem…jestem aktualnie u ciotki w stanach na wakacjach ona ma tam laptopa, swojego kompa…ja tez mam laptopa i chcialem podlaczyc sie do jej routera ale ona nie zna hasla…moze da sie sprawdzic jakoś jakie hasło połączenia sieciowego ma wpisane w laptopie ? …lub jakieś inne propozycje reset raczej nie wchodzi w gre bo nie umiem ustawiać takiej sieci z gory dzieki smile.gif

ps. dodam ze na laptopie jest windows 7

Chyba w ustawieniach sieci jak się podłączasz to jest taka opcja, którą można “ptaszkiem” zaznaczyć “pokaż hasło”. Ja taką opcję przynajmniej u siebie mam xD

hmmm a gdzie dokladniej sie to znajduje ?? bo tam wszystko po angielsku a tak dobrze to ja nie umiem: P

Jeżeli ciotka ma windowsa to ściągnij na jej kompa wirelesskeyview i jak go uruchomisz to zobaczysz hasła do sieci jakie ma zapisane w kompie.

no wlasnie ten program mi nie dziala moze dlatego ze to jest windows 7

A w ustawienia routera można wejść? Jeżeli tak to tam jest widoczne hasło zabezpieczające sieć.

dobra chlopaki dzieki dalem rade zrobilem tak …wbilem na laptopa do ciotki dalem na polaczenie wf…na to co ma …wlasciwosci i tam bylo pod gwiazdkami sciagnelem program i mam…dla ciekawostki moge powiedziec ze haslo bylo “prettysmile”

dla ciekawostki w Windows 7 można zrobić to tak:

Control panel -> Network and Internet -> Network and Sharing Center -> Manage wirellesd networks -> 2x LPP na wybraną sieć -> Zakładka security -> i tam zaznaczasz show characters (musisz mieć uprawnienia admina - nie potrzebny żaden program z internetu!)