Odzyskanie konkretnego pliku po Formacie (szybkim)


(Lukaszbogucki1) #1

Tak jak w temacie, potrzebuje programu, który odzyska mi dane po zmianie systemu win. (szybkim formacie) Byłem święcie przekonany, że plik jest na partycji E bezpieczny, dziś kiedy jest mi potrzebny, nie ma go ! Dodam iż jest to plik "archives". Plik archiwum Gadu-gadu 7.7


(SilberPunkt) #2

Szanse są niewielkie. Nawet jeśli nie zrobiłeś pełnego formatu to plik ten został zapewne nadpisany nowymi plikami systemu operacyjnego. Możesz poszukać programu do odzyskiwania danych np. tu: http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani ... ws,86.html pamiętaj jednak, że jakiekolwiek operacje (np. instalowanie programów a nawet samo uruchomienie systemu operacyjnego) na tym dysku zmniejszają szanse na odzyskanie danych. Lepiej zrobić to z innego komputera.

:roll:


(Lukaszbogucki1) #3

Byłem już w tym dziale.. Nie jestem osobą która pisze temat z prośbą o pomoc, nie próbując nic samemu zrobić.. Ustawiłem programy według oceny, poczytałem opisy, komentarze, wyłuskałem z 5 albo 6 które mogą coś mi pomóc, niestety żaden nie dał rady.. Przypuszczam iż faktycznie plik przepadł na amen :frowning: