Odzyskanie ostatnich stron włączonych kart w Firefox

Witam używałem przeglądarki w pracy i w czasie jej używania złapałem wirusa a propo policji ( głośny jest ten wirus w necie czytałem pełno tego jak go wywali). Ja nie miałem czasu na przywracanie windowsa xp i skany itp i w oogloe spojrzenie na ikony jakieś( przez wirus system się ląduje i ikony znikają na pulpicie i zero reakcji).

Nie chciałem żeby informatyk w pracy to naprawił i by wyszło na czym siedziałem. Wywaliłem przez instalacje nowego windowsa z plytki wszystkie partycje ( po rozruchu z plutki i wybraniu partycji na jakiej jest system pozwoliłem sobie na usuniecie partycji c i d.) Przez naciśniecie literek L- usuń partycje.) Stworzyłem nowa partycje o wielkości całego dysku i włączyłem formatowanie. Przy 15% formatowania dysku żeby go przygotować do instalacji nowego windowsa przerwałem już to formatowanie).

Moje pytanie jest takie czy można do tego dojść na jakich stronach siedziałem. Czy usuniecie partycji wymazało to ?

Nikt się nie będzie nawet chciał w coś takiego bawić, a po za tym jest to raczej nie wykonalne.

mi ktos odpisal :

Można dojść, ale trzeba się nagimnastykować. Wątpliwe żeby administratorowi chciało się to robić.

Nie wymazało.

Nie mam zamiaru też tu kogoś straszyć, ale jeśli admin nie ma logów firmowego komputera - to jest ■■■■.