Odzyskanie partycji po ich usunieciu

Witam

Przez przypadek usunąłem wszystkie partycje z dysku za pomocą programu GParted. Od tego czasu nic nie zrobiłem aby nic nie nadpisać. Czy jest możliwe odzyskanie ich w całości [np do stanu sprzed 24h] ? Zależy mi nie tylko na odzyskaniu pojedynczych plików ale na całym systemie. Mailem 2 ważne partycje: Windows [C] i Dane [D]. Obecnie nie mam żadnych partycji dlatego zależny mi na programie który mogę uruchomić z płyty bez konieczności jego instalowania.

Pozdrawiam

http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk ten program powinien pomóc.

Nie mam zadnego systemu wiec nie moge uruchomic tego programu. Czy jest jakis odpowiednik ktory jest bootowalny? Dodam jeszcze bo moze jest to istotne ze do odzyskania jest windows vista 64.

Wydaje mi się że Parted Magic zawiera w sobie m.in program TestDisk:

http://www.dobreprogramy.pl/Parted-Magi … 18724.html

O właśnie tego slow ami brakowało "liveCD’ ;] Dzięki wielkie. Czy mam szanse odzyskać obie partycje do tego stopnia ze będę mógł nadal na tym pracować tak jakby nigdy nic się nie stało czy porostu będę miał dostęp do plików? Partycje skasowałem w bardzo głupi sposób mianowicie robiąc sobie miejsce na XP skasowałem Gruba. Uruchomiłem jeszcze raz GParted szukając czy nie ma tam opcji która pozwoli ostawić bootowanie. W trakcie szukania tej opcji wszedłem w “create partition table” z której po przeczytaniu komunikatu chciałem wyjść… ale zwyczajnie nie trafiłem w odpowiedni przycisk i skasowałem wszystko ;]

Dodane 29.03.2012 (Cz) 22:37

Za pomocą Testdisc odzyskałem partycje. Niestety są puste ;/ Co powinienem teraz zrobić ?

Dodane 30.03.2012 (Pt) 12:35

Właśnie robię deep search licząc na to ze znajdzie coś więcej ;]

Czy jeśli odzyskałem tablice partycji…

----C-----------D-------------E----\

i potrzebne mi dane są na C i D to mogę na nadpisać E np systemem operacyjnym który pozwoli mi używać większej ilości oprogramowania [nie tylko bootowalne] do odzyskania danych z dwóch pozostałych partycji ?

Możesz rozwinąć swoją myśl?

Pozdrawiam!