Odzyskanie partycji recovery w laptopie

Witam chciałem podzielić dysk w systemie windows 8 program Aomei Patrition Assistant Professional Edition i nie poszło tak jak by się chciało system padł i pokazuje się błąd sytemu 0 x 0000225 i problem jest przywróceniem partycji recovery w laptopie Lenovo G 780 z góry dziękuje za pomoc…

spróbuj tym programem odzyskać utraconą partycję

http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Part … 20120.html

Próbowałeś odzyskać partycję recovery za pomocą funkcji Recover Partition Wizard w tym programie Aomei? Jest coś takiego do odzyskiwania utraconych partycji na dysku z powodu błędów dzielenia tychże dysków.

Skasuj wszystkie partycje i przywróć system z płyt DVD. Jeżeli nie masz płyt DVD, to zostaje albo serwis, albo zamówienie takich płyt u producenta za pewną opłatą oczywiście. Lepiej raczej będzie zamówić u producenta, ponieważ z tego co słyszałem serwis w przypadku Lenovo krzyczy sobie sto, czy tam 120 złotych za instalację recovery. Ewentualnie właściwie masz trzecie wyjście - pożyczyć od kogoś płytę z systemem i zainstalować system na czysto podając własny klucz. Ze sterownikami problemu nie będzie, ponieważ na 120% będą na stronie Lenovo, a jak nie, to na bank znajdziesz sterowniki na stronie producenta danego układu. Po mojemu jest to najlepsze wyjście, ponieważ nie masz nawrzucane kupę do niczego nikomu niepotrzebnego softu, który tylko nic nie robi poza zajmowaniem pamięci, miejsca na HDD i spowowalnia system.