Odzyskanie plików z Androida

Posiadam tablet Lenovo A5500F i przypadkowo usunąłem z niego kilka plików pdf. Mam na komputerze stacjonarnym program do odzyskiwania 7 - Data Recovery Suite. Zdebugowałem usb w androidzie.  Podłączam tablet, ale ten program dalej prosi o zdebugowanie usb i podłączenie tabletu - nie wykrywa go. W opcjach tabletu ustawione połącz jako MTP.  Na PC w menedżerze urządzeń widnieje ikonka LenovoA5500 jako żółty pytajnik. Gdy klikam aktualizuj sterownik na koniec wyskakuje komunikat o niemożności zainstalowania sprzętu. W Mój Komputer widnieje miniatura tabletu, ale co z tego jak ten program do odzyskiwania nie widzi go.Nie wiem co zrobić - pomoże ktoś?

Zainstaluj sterowniki z internetu. Powinny być na stronie Lenovo albo gdzieś na xda. :slight_smile:

Zainstalowałem usb drivers dla lenovo i w menedżerze urządzeń pojawiło się nowe pod nazwą portable devices, ale oprócz tego dalej jest komunikat systemowy o nieudanej instalacji i również jest pozycja lenovo z żółtym pytajnikiem. Program do odzyskiwana danych dalej nie wykrywa tabletu.

Spróbuj użyć też dobrego programu - Recuva.