Odzyskanie pliku usuniętego z systemu


(Paulpolska) #1

Tak jak w temacie. Jak odzyskać usunięty już z kosza plik ? usunołem go z 30min temu kompa nawet nie wyłączyłem jest to plik video rozszezenie avi i mpg. Zawiesił mi się program Ulead VideoStudio 11 a tam nie ma zapisanego projektu ;/;/ i muszę robić od nowa to godziny zajmuję chce to odzyskać bo usunołem niechcąco. Program PC iNSPEKtor File Recovery nie pomaga wyszukuje mi jakieś złomy co usunołem lata świetlne temu a nie wyszukuję mi tego co usunołem 30 min temu żal. PROSZE O POMOC


(Michaelp128) #2

Spróbuj odzyskać tym programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... a+1.22.384


(Paulpolska) #3

Kitowy ten program co podałeś skanowałem nim 1,5h i nic nie wykrył !!


(Technik Elektro) #4

zajrzyj tutaj :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& ... nie+danych


(mikber18) #5

Użyj programu TuneUp Utilities :!: On ma mnóstwo funkcji i jedna z nich to jest odzyskiwanie danych, o ile się nie mylę :? Ale zobacz i tak...

Acha i jeszcze jest funkcja odzyskiwania systemu

Pozdrawiam


(Paulpolska) #6

To chyba tylko dotyczy nosnikow ^^


(Technik Elektro) #7

oczywiście pamiętać o tym by nie nadpisywać danymi na partycji z której chcemy coś odzyskać...


(Krzysztof C.) #8

W tej materii najlepszym moim zdaniem programem jest EasyRecovery 6.1 Professional. Niestety odstrasza cena - 2 190.00 zł. Sam z niego korzystam i program zarabia na siebie. Licencja na świadczenie usług jest jeszcze droższa i... tylko na rok. W każdym razie odzyskuje wyjątkowo skutecznie nawet po zmianie rozmiarów partycji, formatowaniu czy zwykłym usunięciu.


(Paulpolska) #9

... Zmazałem tekst wiec przepraszam za down :stuck_out_tongue: wlasnie sprawdzam ten program

-- Dodane 17.01.2009 (So) 23:38 --

Nawett ten program nie pomaga 2 h skanowanai i znow to samo. Wole zacząć pracę od początku :confused: MOIM ZDANIEM WSZYSTKIE PROGRAMY TEGO TYPU nie nadają sie absolutnie do niczego !!


(Krzysztof C.) #10

Ale trial nie umożliwia zapisania wyników więc skąd u Ciebie tak surowa ocena tego programu? Po drugie niektóre wyniki są odnalezione bez nazw. Sądzę, że zwyczajnie nie użyłeś tego programu zgodnie z jego przeznaczeniem.


(Chillout) #11

viewtopic.php?t=78136