Odzyskanie pliku usuniętego z systemu

Tak jak w temacie. Jak odzyskać usunięty już z kosza plik ? usunołem go z 30min temu kompa nawet nie wyłączyłem jest to plik video rozszezenie avi i mpg. Zawiesił mi się program Ulead VideoStudio 11 a tam nie ma zapisanego projektu ;/;/ i muszę robić od nowa to godziny zajmuję chce to odzyskać bo usunołem niechcąco. Program PC iNSPEKtor File Recovery nie pomaga wyszukuje mi jakieś złomy co usunołem lata świetlne temu a nie wyszukuję mi tego co usunołem 30 min temu żal. PROSZE O POMOC

Spróbuj odzyskać tym programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … a+1.22.384

Kitowy ten program co podałeś skanowałem nim 1,5h i nic nie wykrył !!

zajrzyj tutaj :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … nie+danych

Użyj programu TuneUp Utilities :!: On ma mnóstwo funkcji i jedna z nich to jest odzyskiwanie danych, o ile się nie mylę :? Ale zobacz i tak…

Acha i jeszcze jest funkcja odzyskiwania systemu

Pozdrawiam

To chyba tylko dotyczy nosnikow ^^

oczywiście pamiętać o tym by nie nadpisywać danymi na partycji z której chcemy coś odzyskać…

W tej materii najlepszym moim zdaniem programem jest EasyRecovery 6.1 Professional. Niestety odstrasza cena - 2 190.00 zł. Sam z niego korzystam i program zarabia na siebie. Licencja na świadczenie usług jest jeszcze droższa i… tylko na rok. W każdym razie odzyskuje wyjątkowo skutecznie nawet po zmianie rozmiarów partycji, formatowaniu czy zwykłym usunięciu.

… Zmazałem tekst wiec przepraszam za down :stuck_out_tongue: wlasnie sprawdzam ten program

Dodane 17.01.2009 (So) 23:38

Nawett ten program nie pomaga 2 h skanowanai i znow to samo. Wole zacząć pracę od początku :confused: MOIM ZDANIEM WSZYSTKIE PROGRAMY TEGO TYPU nie nadają sie absolutnie do niczego !!

Ale trial nie umożliwia zapisania wyników więc skąd u Ciebie tak surowa ocena tego programu? Po drugie niektóre wyniki są odnalezione bez nazw. Sądzę, że zwyczajnie nie użyłeś tego programu zgodnie z jego przeznaczeniem.

viewtopic.php?t=78136