Odzyskanie skasowanego numeru tel

Mam pytanie. Czy wie ktoś czy istnieje możliwość odzyskania skasownego numeru z karty SIM w telefonie komórkowym? Skoro można odzyskać dane z dysku komputera to może i z karty SIM się da. Pytałem w punktach z komórkami - nikt nic nie wiedział na ten temat.

Pytanie nie dotyczy komputera ale odpowiedź na nie mogłaby zmienic moje życie… :-p

idz do salonu firmowego, można to zrobić ja kiedyś zapłaciłem bodajże 50zl ale to było z dobry rok temu i mi odzyskali

byłem w salonie orange (nie wiem może koleś nie kumaty był) i mi powiedzieli, że sie nie da…

Nie wiem jak odzyskanie z karty SIM ale skoro masz numer w Orange to masz może konto orange na stronce. Wchodzisz w online i jeśli dzwoniłes albo wysyłałes eska na ten numer to będzie on w wykazie rozmów / sms. Sory takie moje może proste rozwiązanie ale czasem takie są najlepsze …

wiesz dobry pomysł

Wszedłem ale tam jest tylko inforamcja z jednego roku, aj tam dzwoniłem ostanio 3 lata temu…

Wysłalem im maila (do Biura Obsługi Klienta) zobacze może odeśla coś :slight_smile:

Musze to sprawdzić, nie daje mi to spokoju…