Odzyskanie skrótów przypadkowo usuniętych z menu start

Witam!

Potrzebuje pomocy. Przypadkowo usunąłem skróty z menu start. Zainstalowałem UndeleteMyFiles 2.7. Znalazł coś, ale to nie to. POMOCY! Czy da się odzyskać te dane? Mam Vistę SP1 i partycję recovery.

Błagam pomóżcie! :beksa: :help:

A w koszu sprawdzałeś? Nie wiem jak w Viscie ale w XP skasowane skróty z menu start przenoszone są do kosza.

Po drugie - to są tylko skróty, więc programy do których prowadzą ciągle są na dysku - utwórz je od nowa ręcznie i po bólu.

Niestety, ale myślałem, że kasuje inny plik i kasowałem z Shiftem (tak jakbym od razu po przeniesieniu do kosza usunął to). :cry:

Dodane 30.06.2009 (Wt) 20:58

Czy nie ma dla mnie ratunku?! :frowning:

Przecież napisałem wcześniej. Utwórz sobie te skróty ponownie, to takie dla Ciebie trudne?

Wiem, że te programy są ciągle na dysku, ale poszła też część skrótów systemowych (np. “Akcesoria”). Część udało się odratować, ponieważ anulowałem operację.

EDIT:

Sorki, ale jak pisałem tego posta nie było tej drugiej linijki

Dodane 30.06.2009 (Wt) 21:15

Pomóżcie! Może ktoś podeśle przynajmniej te skróty systemowe?

Dodane 30.06.2009 (Wt) 21:17

Albo może da się odzyskać chociaż te skróty z partycji recovery? Laptop Dell Inspirion 1545

Przywróć system.

Jak to zrobić na Viście? Czy to na pewno pomoże?

Dodane 30.06.2009 (Wt) 22:33

wiktor96 , dzięki wielkie! Jakoś doszedłem jak to jest na Viście. Zrobiło mi to mały armagedon: w menu Start duplikaty - nieprzyjemna rzecz :-(, wywaliło 2 programy (jak na życzenie w Firefoksie otworzyły się karty z tymi programami na dobreprogramy.pl :o ). Ale najprzyjemniejsze jest to:

gy5341_hurra!.jpg

Temat uważam za zamknięty.