Odzyskanie zakładek Chrome

Witam, mam problem bo chcąc pozbyć się nawracającej wyszukiwarki Yahoo w przeglądarce Chrome, odinstalowałem i zainstalowałem Chrome ponownie zapominając o zakładkach. Czy jest jakaś możliwość ich przywrócenia? Nie miałem ich nigdzie eksportowanych, przywracanie systemu pewnie też nie pomoże? A poza tym comodo nie daje przywrócić-odinstalować je? Gdzieś to było jeszcze na dysku? Czy historia przeglądania internetu jest może gdzieś zapisywana żeby z powrotem strony przejrzeć? Jakieś pomysły jak to przywrócić? (mam Windows7)

W Windows 7 jest to folder C:\Users[nazwa_użytkownika]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\

Być może odinstalowanie przeglądarki tych plików nie usunęło.

Jeżeli tych plików tam nie będzie, użyj np. Recuva

niestety tam już najnowszy czyli pusty plik Bookmarks i Bookmarks.bak :frowning: to teraz będę tą Recuvą próbował, eh jak macie jeszcze jakieś pomysły to proszę bom w opałach (ważne rzeczy tam miałem i spory błąd popełniłem że ich nie zapisałem) więc tak Recuva przywróciła sporo plików, ale z bookmarków jest tylko jakiś stary temp, odzyskało też historię co może być użyteczne. jak to teraz wrzucić do chrome’a? nadmieniłem pliki historii ale nie wyświetla starej historii :confused:

Dodane 05.11.2011 (So) 22:25

po deep skanie odzyskało mi pliki z 22paź bookmarks i bookmarks.bak, teraz będę się męczył żeby z nich zakładki zrobić, zobaczymy czy będzie ok

Sprawdź, czy masz poprzednią wersję folderu profilu Chrome. Sprzed reinstalacji przeglądarki.

Swoją drogą, musiałeś coś namieszać przy odinstalowywaniu, bo w normalnych okolicznościach usunięcie programu nie rusza w ogóle danych w profilu użytkownika.

tak bo dałem opcję “usuń dane przeglądarki” w opcjach dezinstalacji chcąc definitywnie pozbyć się tego co mi yahoo ustawiało jako domyślną wyszukiwarkę, no ale z tego odzyskanego “Bookmarks BAKa” z notatnika skopiowałem sobie potrzebne linki na piechotę i jest już git majonez, dzięki za tą wskazówkę z Recuvą, przyda się do poszukiwania usuniętych save’ów z gier :slight_smile: case closed