Odzyskiwanie danych - Android


(Drass) #1

Witam,

Poszukuję programu  do odzyskiwania usuniętych plików (w tym przypadku zdjęć) z smartfona pod system Android 4.4.2. Nie chcę tych pośrednich, które wymagają podłączenia smartfona z komputerem poprzez usb. Moje urządzenie w każdym z tych programów nie jest wykrywane (choć sam windows urządzenie widzi). Interesują mnie aplikacje, które instalują się bezpośrednio i działają na smartfonie. 

 

Pozdrawiam


(lordjahu) #2

Olej aplikacje pod Androida - większość nie działa, albo jest swoistym poradnikiem. Wiem, bo sam niedawno “przez przypadek” usunąłem sobie galerię zdjęć z telefonu :slight_smile: Zainteresuj się Dr.Fone for Android.

 

A jak komputer nie widzi twojej komórki to zrób tak -> http://www.strongrecovery.com/pl/odzyskiwanie%20danych%20z%20telefonu%20samsung.html


(Drass) #3

Niestety nie mogę nigdzie znaleźć tę wersję Dr Fone dedykowanego specjalnie pod androida


(jedrek00711) #4

proszę http://www.dobreprogramy.pl/Wondershare-Dr.Fone-for-Android,Program,Windows,49067.html


(Drass) #5

Jest problem z identyfikacją urządzenia. Jak poniżej:

http://i60.tinypic.com/2ppc312.jpg

Ps. Mam uruchomiony tryb debbugowania USB.


(lordjahu) #6

Sterownik USB do swojego modelu masz zainstalowany ?


(Drass) #7

Pewnie, że tak


(Kaleron) #8

Pamietaj, że instalując program do odzyskiwania danych na smartfonie, a także wrzucając na niego jakiekolwiek nowe informacje, nadpisujesz stare dane nieodwracalnie tracąc tym samym możliwość ich odzyskania. Jedynym bezpiecznym sposobem odzyskiwania danych jest podłączenie do innego urządzenia (komputera) i odzyskiwanie skasowanych plików 9zdjęć) na inny nośnik.


(KaleyCuoco) #9

Znalazlem artykul jak to zrobic cos takiego