Odzyskiwanie danych bez specjalistycznych programów,możliwe?

Witam, usunąłem zawartość kosza, gdzie się znajdowały bardzo ważne pliki. Czy można je odzyskać? Próbowałem odzyskać je specjalistycznymi programami jak np East Recovery, lecz nie dało mi to oczekiwanego skutku. Słyszałem natomiast że można je przywrócić poprzez zmianę jakoś daty. Czy ktoś wie jak to zrobić?

Jeżeli dane są faktycznie ważne a nie bardzo wiesz, jak się zabrać za ich odzyskanie w warunkach domowych, proponowałbym skorzystać z usług firmy odzyskujacej dane. I przede wszystkim nie powinieneś korzystać z dysku na którym te dane były, bo możesz je nadpisać i wtedy nie da się ich odzyskać.

Spróbuj użyć Recuva. Osobiście używam go w razie potrzeby, nie zawiodłem się ani razu :slight_smile:

Recover też użyłem ale np odzyskało mi dużo dany w formacie .doc lub .exe ale one mi teraz nie chcą się otworzyć :slight_smile:

Przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu.

przepraszam że tu umieściłem, a gdzie moge to teraz znaleźć?

Jaki system , włączone przywracanie systemu ?

Witam

Najbardziej bliska mi odpowiedź Kylek.

A przywracanie systemu nie ma tu nic do rzeczy.

Są firmy, które fachowo to robią, lecz i zapewne nie tanio.

Ja osobiście korzystam z Ashampoo WinOptimzer’a 8,0, lecz on płatny (zmuszą człowieka tymi e-mail’ami, aby kupić hehe). Sprawdza się, lecz nie zawsze mimo tego się udaje.

Jest szereg programów i tu na “dobrych”, i próbować, nóż się uda. :slight_smile:

tom615 ,

Bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz…

funkcja-shadow-copy-poprzednie-wersje-viscie-home-t309225.html

Vista/7/8