Odzyskiwanie danych po odinstalowaniu Office

Witam!

Musiałem odinstalować pakiet Office, i zapomniałem wcześniej zrobić kopie kontaktów i maili z Outlooka. Czy jest jakaś możliwość odzyskania tych danych?

Czy przy odinstalowywaniu są gdzieś jeszcze zachowywane jakieś pliki? Kopie?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Owszem - sama deinstalacja nie usuwa pliku .pst

Znajdziesz go w lokalizacji C:\Documents and Settings\nazwa_uzytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Outlook\ (dla Windows XP)

lub

C:\Users\nazwa_uzytkownika\AppData\Local\Microsoft\Outlook\ (dla Visty / Windows7)

No plik nawet już znalazłem, tylko jak odczytać z niego dane i wrzucić do Outlook Expressa?

Trzeba było o tym pomyśleć … przed odinstalowaniem Outlooka. W tej chwili jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest ponowna instalacja Outlooka, i po jej wykonaniu wykonaniu wykonanie normalnego importu z pliku .pst do OE (jest to możliwe tylko kiedy jest zainstalowany Outlook, ponieważ biblioteki do tego potrzebne są instalowane wraz z nim). Możesz też plik .pst przenieść na komputer na którym już jest zainstalowany Outlook, i z jego poziomu wykonać eksport otwartego pliku do “Wartości rozdzielonych przecinkami (DOS)”, zapisać tak wygenerowane pliki, a następnie przenieść je na komputer docelowy by z poziomu OE zaimportować “Plik tekstowy (wartości rozdzielone przecinkiem)”.