Odzyskiwanie danych - word

Witajcie.

Mam nie lada problem, a mianowicie, usunęło mi się moją praca na zaliczenie ;/ I potrzebuję pomocy, czy znacie jakiś program, który jest w stanie odzyskać pliki word, aby możliwe zrozumienie jego zawartości. Próbowałem odzyskać juz paroma programami, i część nie miała w ogóle możliwości wyszukiwania plików tekstowych, co jest troche dziwne. A w pozostałych przypadkach w rezultacie otrzymywaliśmy plik będący ciągiem dziwnych znaków, w każdym razie zero słów etc ;/

Programy którymi probowałem się posłużyć:

Recovery My file

GetDataBack

PC inspector smart

Istotne informacje

typ plików: NTFS

system: Windows XP SP3

Mam nadzieję, że jesteście w stanie pomóc, gdyż jeśli nie, to będę miał troszkę przechlapane >.<

Spróbuj tym programem Search and Recover 5.0 odzyskuje różnego rodzaju pliki na kompie…

Mogę polecić mały tutorial odnośnie odzyskiwania danych :arrow: klik

…i jeszcze mała uwaga, nic nie zapisuj, nie instaluj, nie defragmentuj, itp. na partycji gdzie miałeś zapisane dane, które chcesz odzyskać.

Poza tym część programów do odzyskiwania danych w wypadku braku pełnej wersji (triale, wersje demonstarcyjne) nie pozwala na zapisanie odzyskanych plików jedynie na ich podgląd, więc weź to również pod uwagę przy wyborze aplikacji. Niestety nie ma 100% pewności, że uda Ci się odzyskać dane w formie nieuszkodzonej, ale życzę powodzenia :razz:

W razie czego pozostaje specjalistyczna firma, która się tym zajmuje lub napisanie pracy od początku - czego nie życzę.

P.S. W wypadku odzyskania pliku, który okazał się jednak uszkodzony możesz spróbować go naprawić przy pomocy odpowiedniej aplikacji.

Ech, chyba nic z tego…

Search and Recover 5.0 - nie wykrył żadnych plików word, gdyz chyba nawet nie wykrywa takowych…

Odnośnie tutoriala, to jedynie EasyRecovery Pro nie próbowałem wcześniej, wprawdzie wykrył, wprawdzie odzyskał, podobnie jak pare innych wcześniej, ale rezultat jest mizerny… próba przepuszczenia przez wbudowane naprawianie otrzymałem dwa puste pliki word >.<

OFC używałem pełnych wersji programów [:

Jeszcze pogoogluje za programami do naprawianie plików word, ale pewnie nic to nie pomoże, jestem skazany na wykonanie pracy ponownie ;/

no to lipa w każdym bądź razie współczucie…