Odzyskiwanie danych z dysku

Witam.

Na wstępie chciałbym przeprosić jeżeli wybrałem zły dział.

Otóż,

mój problem polega na tym że około trzech tygodni temu robiłem format dysków.Na jednym z nich miałem ważny plik *.txt który nieświadomie skasowałem ( myślałem że jest na dysku który nie był formatowany).

Moje pytanie jest takie - czy jest możliwość odzyskania tego pliku ? Jeżeli tak, to proszę o rzetelne odpowiedzi. Ten plik jest mi baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo potrzebny.

Dziękuję i pozdrawiam,

kovenowsky

Wszystko zależy od tego czy po sformatowaniu tych dysków coś na nich zainstalowałeś. Jeśli coś wrzuciłeś na dysk, na którym był ten plik, to zostaje Ci tylko profesjonalne laboratorium. Jeśli jednak nadal masz te dyski, czyste takie jak po sformatowaniu, to próbuj każdym możliwym programem do odzyskiwania danych, a może któryś zadziała i odzyska dla Ciebie ten plik.

Odzyskiwanie danych

Osobiście polecam program R-Studio. Na moim czteroletnim dysku wygrzebał pliki z pierwszych tygodni użytkowania, za co biję pokłony przed twórcami programu :smiley:

Niestety używałem tego dysku :frowning: Wrzucałem tam muzykę, zdjęcia, filmy, obrazy gier. Więc raczej nici z odzyskania pliku :frowning: No ale popróbuję z tymi programami. Może jakimś niewyjaśnionym cudem uda mi się odzyskać to co ważne.