Odzyskiwanie danych z FB

Potrzebuję fachowej pomocy.

Na FB mam konto połączone ze stroną firmową. Ja nadzorowałam tą firmową stronę przez konto na FB, ale ja tego konta nie zakładałam. Niestety zablokowali nam konto na FB z powodu ataku pushing i nie mam z tego powodu dostępu do strony firmowej. Konto można odblokować podając szczegółowe dane z konta FB (data urodzenia, miejsce zamieszkania itp). Problem w tym, że ja tych danych nie znam i nie zapisałam wcześniej (a powinnam), a osoba która zakładała to konto tych danych też nie pamięta. Jesteśmy w trudnej sytuacji bo nie mamy dostępu do konta i strony firmowej, a to jest jeden z kanałów pozyskiwania klientów.

Potrzebuję fachowej pomocy informatycznej żeby odzyskać wszystkie dane z profilu FB, a jest to niezbędne do odblokowania konta. Konto mamy zablokowane od wtorku 23 lutego. Bardzo proszę o pomoc

Jednego nie rozumiem - może zamiast koncentrować się na koncie na FB, postaraj się uzyskać dostęp do strony firmowej inną metodą. Nie napisłaś o niej żadnych informacji, ale myślę że na pewno jest jakaś inna droga dostępu do strony firmowej.

Wolałabym żeby udało się odblokować to konto i przez to konto nadzorować profil firmowy bo korzystają z niego inni współpracownicy. Łączenie profilu firmowego z prywatnym kontem raczej nie wchodzi w grę

Link do strony firmowej na fb 

https://m.facebook.com/Sanpro-Job-Service-o-Kraków-1389109561387540/

Profil połączony jest z kontem Dorota Dorota, które zostało zablokowane - mam do tego konta login i hasło. Na tym koncie są różne linki do grup, gdzie promujemy swe oferty

Jęśli  nie znacie danych konta  nadzorującego profil firmowy to kiepsko to widzę - facebook  nie  odblokuje  tego ot tak, kontaktu z  nimi bezpośredniego nie ma żeby  próbować wyjaśniać. Mi w  podobnym przypadku zostało zrobienie nowego profilu i napisanie jako gość na starym  notki o zmianie 

Właśnie wiem, że są z tym problemy. Niby FB taka duża korporacja, a kontakt z nimi jest naprawdę kiepski, a odpowiedzi zdawkowe. Dlatego napisałam tutaj. Może akurat jest jakiś sposób na odzyskanie danych np przez historię przeglądanych stron? Sama już nie wiem… Jeszcze dzień wcześniej porządkowałam to konto i miałam te dane “na oczach” i jakoś ich nie spisałam - mój błąd. Wolałabym nie dublować kont, ale jak będzie trzeba to trudno