Odzyskiwanie danych z HDDUSB

Witam. Mam mały problem otóż miałem na dysku przenośnym (w podpisie jaki model) ważne dwa pliki i zapomniałem o nich przed formatowaniem. Teraz po sformatowaniu dysku dwa razy i podzieleniu na dwie partycji jedna 666GB :stuck_out_tongue: druga 32GB przypomniało mi się że nie skopiowałem tych plików. Czy jest szansa na odzyskanie ich w domowym zaciszu? Kiedyś odzyskałem pliki z karty microSD 8GB ale nie pamiętam jakim to robiłem programem :slight_smile:

Moze chodziło o file inspector?

Na pewnie nie ale mniejsza o to jaki to był program. File Inspector znalazł tylko pliki temp co wczoraj usunąłem. Może znacie jeszcze naprawdę skuteczny program co znajdzie te pliki?

Hej,

Jeśli dane nie były nadpisywane, to spróbowałbym TestDisk’a.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Uff… Udało się dzięki :slight_smile:

 

W mojej teorii można z dysku 250GB zrobić dysku 500GB ale za każdym razem jak będzie się coś z niego wyciągnąć to będzie trzeba odzyskiwać a to trochę trwa :smiley:

Hej,

Nie do końca - jeśli nadpiszesz dane, to TestDisk da radę przywrócić poprzedni układ danych, ale nie będzie możliwe poprawne zgranie danych z nadpisanych miejsc. Mimo że pliki przeniesiesz, może mieć fragmenty z błędnymi danymi.

Pozdrawiam,

Dimatheus

W DMDE wybierz opcję skan NTFS.

Potem szukaj w wynikach.