Odzyskiwanie danych z partycji


(Radomic) #1

Witam, mój problem przedstawia sie tak:

Wczoraj bylem juz zawiedziony próbami naprawienia sprawnosci mojego komputera po kilkunastu probach , tworzeniu logów w Hijacku, OTLU i Gmerze postanowilem zrobic formata. wszystko poszlo w dobrym kierunku, nastepny krok zrobiene osobnej partycji na programy ( zeby nie mulic w partycji Windowsem ) mam 3 dyski c-15gb D- 136gb i E-20. Chciałem to zrobic z poziomu Windowsa w programie Partition Magic. Niestety cos poknocilem i wcisnalem opcje Resize i pozmienialem wielkosc dysku:/ w czasie gdy zmieniala sie pojemnosc cos sie zwiesiło i w ogóle stracilem partycję D. Miałem tam wazne dokumenty zdjęcia i nic nie znaczące filmy, zależy mi na odzyskaniu tych danych. utworzyłem na nowo partycje D i oto screen z partition magic :

chodzi mi dokladnie o To used MB. Czy na dysku twardym są jeszcze przechowywane te dane? wygląda na to że tak, uzywalem programu Acronics Recovery Deluxe i nic mi się nie pojawiło. Mogę prosic o jakieś rady? Bardzo zależy mi na tych danych.

pozdrawiam


(Rockman9) #2

Witam,

uzyj TestDisk - za jego pomoca mozesz przywrocic partycje i odzyskac dane. Soft do znalezienia w Vortalu, instrukcji obslugi szukaj via Google :slight_smile:

Pozdrawiam,

Masakrator


(Radomic) #3

robiłem zgodnie z instrukcją ze strony : http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in ... pic=2948.0 i teraz oto mam problem: co mam wybrać? :expressionless:


(Piotrkijak) #4

przechodzisz strzałką w dół na partycję z której chcesz odzyskać pliki i wciskasz p


(Radomic) #5

prawda. lecz tam jest tylko pare folderów sposród całej masy ktorą miałem na dysku, i co teraz?:frowning: