Odzyskiwanie danych z pendrive'a


(system) #1

Witam. Ostatnio dostałem pena, który był zainfekowany, przez co nie można było go odpalić. Należy do koleżanki, która nie zrobiła kopii zapasowej zapisanego na nim projektu i materiałów pomocniczych. Teraz się głowię jak go naprawić. Na początku przeskanowałem go awirą, która usunęła wirusa. Udało mi się go w końcu włączyć. Jak się okazało, na penie pliki wyświetlane były jako skróty, których nie można uruchomić. Postanowiłem odzyskać dane korzystając z zestawu Glary Utylities przywracanie plików. Nie dało to jakichś większych efektów, gdyż większość odzyskanych danych była plikami tymczasowymi. Nie mogę ich otworzyć. Proszę o pomoc w odzyskaniu danych. Interesują mnie wszystkie możliwe rozwiązania [inne programy do odzyskiwania utraconych plików, wstawienie logów, etc.].


(Bartolini234) #2

Jeśli pliki zostały usunięte,a nie kopiowałeś na pendrive nowych,jest duża szansa na ich odzyskanie.Spróbuj tym programem RECUVA .Darmowy programik,który sporo potrafi,tylko musisz ustawić konfigurację.

Pozdrawiam


(Cedar) #3

http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani ... ws,86.html


(Mariusz Swiech85) #4

osobiście polecam program Active@ File Recovery. Przywracałem dane z pendrivea po sformatowaniu 2gb odzyskało bez problemów :slight_smile:


(Grzegorz Wziatek) #5

Kolego wirusy nadal są. W sensie odnośniki.

USBFix i będzie wszystko jak dawniej.


(system) #6

Ok. Dzięki wielkie, udało się odzyskać wszystkie dane :smiley: Jeszcze raz wielkie dzięki.