Odzyskiwanie danych z telefonu

Witam …Chciałem się zapytać was co robię nie tak usunąłem parę plików mp3 dziecka przez pomyłkę.Teraz chciałem to odzyskać ale żaden program który do tego służy na windowsa 10 nie może połączyć się z telefonem.Mam xiaomi Mi A2 z androidem 9 włączam przesył usb oraz włączam tryb programisty i za chiny ludowe nie chce się połączyć.System windowsa widzi bez problemu telefon a przez program nie połączy się.może ktoś z was coś wie więcej bo ja poległem.

Jeżeli pliki nie były ważne, przeproś i nie ruszaj nieswojego telefonu więcej.
Jeżeli były ważne to naucz dziecko robić kopie i masz problem. :slight_smile: Nie podałeś z jakich programów korzystałeś, ale włączyłeś debugowanie usb, prawda?

Co do samego odzyskiwania na hdd dane po usunięciu fizycznie sa, na ssd (czyli i w telefonie) fizycznie znikają. Oczywiście można próbować odzyskać, ale szanse mniejsze a każde instalowanie czy korzystanie z telefonu szanse obniża…:wink:

Raczej nie ma żadnych szans na odzyskanie plików, ponieważ telefon nie daje bezpośredniego dostępu do pamięci wewnętrznej, a udostępnia tylko zasoby po jakiejś dodatkowej warstwie. Szkoda czasu.

jeżeli dane byłyby na karcie można wyjąc i pod USB próbować, kiedyś jakieś “strzępy” odzyskałem (tzn. wyszły pliki, ale wszystkie uszkodzone), z “pamięci systemowej” lipa.

Można wylutować pamięć wewnętrzną i podpiąć do komputera :smiley:

Pliki mp3 nie sa jakos bardzo wazne, wiec lepiej o nich zapomniec i uwazac na przyszlosc, bo odzyskiwanie z telefonu moze byc ciezkie albo niemozliwe.

To po co te wszystkie programy gdzie pisze że można odzyskać z pamięci wewnętrznej.Ale to już dam spokój ,dziwi mnie tylko że nawet połączyć się nie idzie.
Ps… marcin20000… dzięki za odpowiedz ale to mój telefon:grinning: a pliki mp3 były to wierszyki córki.

Fakt teraz to ma sens, sądziłem, ze komuś na telefonie coś pokasowano. :wink:

Znaczy tak sa programy, ale ich skuteczność jest ograniczona. Skoro mówisz o wierszykach: jeżeli je komus przesyłałeś np. whatsappem czy innym to mogą być w folderach programów ich kopie. Możesz też sparwdzić w gogle, czy nie ma tam kopii zapasowej, o ile skonfigurowałeś… Nigdy nie korzystałem i nie powiem jak i co można tam odzyskać. :wink: