Odzyskiwanie has pod *******

Witam!

Mam zapisane hasło do neo ale jest 8 znaków, a gdy się łączę to program pamięta mi 16 znakowe hasło i ja wciskam tylko Connekt… nie wiem co to za hasło więc chciałem je odczytać ale żaden z programów w serwisie nie radzi sobie (Revelation 2.0.1.100 i ShowPass 1.01). W zaadnym z nich ine odczytuje hasla :frowning: może ktoś wie jak odzyskac to hasło albo może da się gdzieś na stronie tp to sprawdzic?

z góry thx:)

Pozdrawiam!

Wejdź na panel administracyjny podając jakieś tam cyfry z umowy i 4 cyfrowy PIN który uzyskałeś po rejestracji. Tam będziesz miał możliwość zmiany hasła na nowe.

Zapisz je sobie najlepiej na jakiejś kartce.

Innej metody nie ma.

Pokazuje 16 gwiazdek żeby utrudnić zadanie tym co mieli by ochotę włamać się na Twoje konto 8) . Twoje hasło 8 znakowe jest prawidłowe i nic nie kombinuj :!:

Tak jak kolega mówi - pozostałe “gwiazdki” są generowane. Tak jak jest, jest prawidłowo. I sugeruję nic nie kombinować - no chyba, że masz ochotę na rozmowę z błękitną linią :wink:

ahaaa aja sie martwielm specjjalnie zapisalem wsyztskie hasla i wsyztko co mi podawali kazde id i takie tam i nigdzie nie było 16 znakowego hasła… :slight_smile: a t ściemka dla zabezpieczenia :wink: a to okej :wink: dizęki chłopaki :wink:

Kryzys zażegnany :!: :wink:

a ja przepraszam za literówki, ale się śpieszyłem i nie miałem czasu na poprawianie, poza tym nie byłem u siebie… “zachowałem się jak gówniarz, więcej się nie powtórzy” :slight_smile: