Odzyskiwanie has pod *******

(Pawel Uszynski87) #1

Witam!

Mam zapisane hasło do neo ale jest 8 znaków, a gdy się łączę to program pamięta mi 16 znakowe hasło i ja wciskam tylko Connekt... nie wiem co to za hasło więc chciałem je odczytać ale żaden z programów w serwisie nie radzi sobie (Revelation 2.0.1.100 i ShowPass 1.01). W zaadnym z nich ine odczytuje hasla :frowning: może ktoś wie jak odzyskac to hasło albo może da się gdzieś na stronie tp to sprawdzic?

z góry thx:)

Pozdrawiam!

(Misterdam) #2

Wejdź na panel administracyjny podając jakieś tam cyfry z umowy i 4 cyfrowy PIN który uzyskałeś po rejestracji. Tam będziesz miał możliwość zmiany hasła na nowe.

Zapisz je sobie najlepiej na jakiejś kartce.

Innej metody nie ma.

(fiesta) #3

Pokazuje 16 gwiazdek żeby utrudnić zadanie tym co mieli by ochotę włamać się na Twoje konto 8) . Twoje hasło 8 znakowe jest prawidłowe i nic nie kombinuj :!:

(Monczkin) #4

Tak jak kolega mówi - pozostałe "gwiazdki" są generowane. Tak jak jest, jest prawidłowo. I sugeruję nic nie kombinować - no chyba, że masz ochotę na rozmowę z błękitną linią :wink:

(Pawel Uszynski87) #5

ahaaa aja sie martwielm specjjalnie zapisalem wsyztskie hasla i wsyztko co mi podawali kazde id i takie tam i nigdzie nie było 16 znakowego hasła... :slight_smile: a t ściemka dla zabezpieczenia :wink: a to okej :wink: dizęki chłopaki :wink:

Kryzys zażegnany :!: :wink:

(Asterisk) #6

(Pawel Uszynski87) #7

a ja przepraszam za literówki, ale się śpieszyłem i nie miałem czasu na poprawianie, poza tym nie byłem u siebie... "zachowałem się jak gówniarz, więcej się nie powtórzy" :slight_smile: