Odzyskiwanie hasła do pliku rar

Jakim programem najszybciej odzyskam hasło do pliku rar? Jakiś czas temu sam sobie ustawiłem hasło na pewne archiwum i zapomniałem tego hasła. Ale znam 20 słów które mogą być w haśle. Da się jakimś programem ustawić, żeby do znalezienia hasła użył wszystkich kombinacji tylko tych 20 słów?

chociaż wszystkie to może nie, bo to chyba będzie trwało nieskończoność, ale np. kombinacje 2-3 słów

Może tu coś znajdziesz dla siebie https://forum.dobreprogramy.pl/oprogramowanie-do-lamania-hasla-archiwum-winrar-479233t.html

wiem o tych programach, sęk w tym, żeby ustawić je tak, aby wyszukały hasło z kluczowych słów np. są 3 słowa kluczowe: “pies”, “kot”, “lew” i żeby łączyło te słowa w rózne kombinacje np. “lewkot”, “pieslew” itp. wtedy jest szansa odzyskać hasło, inaczej zajmie to rok na moim starym kompie (czyli odpuszczę). ewentualnie może ktoś wie jak stworzyć wszystkie takie kombinacje innym programem, wtedy mógłbym zapisać je do formatu txt i wrzucić do łamacza haseł jako słownik.

Udało się! Do stworzenia listy z 20 słów użyłem tej strony:

http://textmechanic.com/text-tools/combination-permutation-tools/combination-generator/

potem zapisałem to w notatniku jako plik .dic, wrzuciłem do Advanced Archive Password Recovery i poszło.

Używając tej strony należy pamiętać, aby wygenerować wszystkie kombinacje dla różnych ilości słów/znaków tj. dla 1 słowa, dla dwóch itd. i po kolei kopiować wyniki do notatnika, potem zapisać jako plik słownikowy (zależnie od używanego programu trzeba sprawdzić jaki plik on chce importować i w takim rozszerzeniu go zapisać) i jazda. Metodą brutal force zajęłoby mi to rok czasu, słownikową poszło w pół dnia.