Odzyskiwanie hasła-mały włam

Witam, niestety po odejściu (R.I.P.) mojego telefonu mam problem z zalogowaniem się na pocztę. Aczkolwiek brak e-mail’a pomocniczego, brak numeru telefonu, oraz brak hasła, nawet liczne próby wpisywania podobnego hasła aby chociaż potwierdzić coś tam przy odzyskiwaniu hasła też się nie udało, konto na poczte było potrzebne szybko, było założone bardzo niekompetentnie, i tu rodzi się problem pilnie potrzebuje dostępu do konta znam tylko login nie da się hasła odzyskać każda próba kończy się blokowaniem. I tak, potrzebuje dobrego sprawdzonego programu którym się włamie na pocztę.

a na jakim to portalu miałeś pocztę? to jest istotne by wiedzieć gdzie zrobić włam :slight_smile:

gmail

czyli szukasz programu który zrobi włam na serwery poczty googla? :slight_smile:

kurde no, potrzebuje pocztę ew zmienić hasło cokolwiek żeby odzyskać pocztę, chciałam się z google skontaktować ( jakiś czat online - jak np. z microsoft’em) , czytałam że dzwonić do nich nie ma sensu, a wiem kiedy dokładnie ( dzień założenia ) konto było zakładane. Więc skoro się po ludzku nie da to trzeba kombinować.

hm… czytałaś że nie ma sensu, a nawet nie spróbowałaś, odezwij się do supportu, jeśli będziesz dla nich wiarygodna, podasz jak najwięcej szczegółów to możliwe że się uda

i ogólnie, wpisywanie “podobnego” hasła, działa na Twoją nie korzyść, a im częściej, tym większa szansa że konto zablokują,

Już przerabiałam to wszystko i na koniec jedyne co pisało google-gmail to było że jak się nie da to załóż nową pocztę.

to może to

https://support.google.com/accounts/answer/7299973

wszystkie linki już mam na fioletowo więc też było sprawdzane. Naprawdę dużo czytałam na ten temat może nie wszystko ale dużo, problem jest od dwóch dni.

no to musisz się pogodzić ze stratą

1 polubienie