Odzyskiwanie konta Google

Dzień dobry, przychodzę z takim problemem iż chcę konto w Google jank81531@gmail.com przywrócić nie pamiętam do niego hasła numeru i adresu e-mail pomocniczego dlatego zwracam się do was z prośbą czy nie istnieje kontakt z jakimś ekspertem aby mi podał link do odzyskania konta kiedyś jak próbowałem odzyskać to konto to Google miało 48 godzin na weryfikację i przesyłali mi link na podany adres e-mail w formularzu i mi wtedy przesyłali linka żeby odzyskać konto natomiast ta opcja teraz przestała już mi się pojawiać, nie wiem czy są jeszcze inne sposoby?

Ta opcja nie działa?

Nie, numer telefonu który dałem na tym koncie jest nieaktualny

Nie, numer telefonu który dałem na tym koncie jest nieaktualny

Skoro zapomniałeś hasła i maila pomocniczego, to będzie ciężko.

Kontakt z Google by może był, ale hasła i innych danych ot tak nie dostaniesz.

To nie odzyskasz. I całe szczęście, bo dokładnie tak samo może powiedzieć każdy o tym i o każdym innym koncie.

Chcesz zhakowac konto? Nie majac do niego fizycznego dostępu?
To niestety musisz kupic dane które wyciekły z serwerów wraz z aplikacjami które to „przeczeszą” i sprawdzą.
Co chwile cos wycieka.
One oczywiście "przeczesza także twój sprzęt i wzbogaca te dane.

Jeszcze wypadałoby się pośpieszyć, bo pewnie zostało oznaczone jako nieaktywne i zostanie usunięte za jakieś 1,5 roku.

Aha zapomniałem jeszcze dodać to że ja usunąłem na tym koncie adres pomocniczy chyba bo myślałem że nie zapomnę tego hasła i nie będę go potrzebował do logowania i że nie będzie mi ten adres e-mail potrzebny ale jednak stało się jest mi potrzebny teraz

W takich przypadkach używa się menadżera haseł.

Sprawdź w ustawieniach przeglądarki czy przypadniem nie ma tam zapisanego hasła do konta.
Cos w stylu https://accounts.google.com