Odzyskiwanie kontaktów z androida z plików ZGRANYCH z telefonu!

Witam

 

Szybkie pytanie, rozwalił mi się ekran na telefonie, udało mi się na szczescie odblokować go podłaczyć do kompa i zgrać wszystkie foldery zarówno z Karty SD jak i pamięci telefonu.  Na nowy telefon przeniosłem vCARD ale plik jest z 2015 roku, więc nie ma wszytkich kontaktów które miałem tam zapisane.  więc pytanie

 

a) czy jest szansa ze kontakty zapisały się gdzieś indziej w plikach systemowych androida?

b) czy jest jakiś program który to odzyska kiedy wskaże folder na moim dysku na komputerze? 

 

z góry dzięki ! 

Do wszystkich plików z pamięci wewnętrznej nie masz nawet dostępu z poziomu komputera. Kontakty możesz próbować odczytać programem od producenta.

ok dzięki za odpowiedz.  Niby ten android taki przystosowany a tu ch**.   

Wiele jest programów do odzyskiwania, popróbuj powinno pstryknąć.

A możesz podać jakiś? bo jak googluje to ciągle wyszukuje mi super programy albo do a) odzyskania z formatowanej karty na anrodid, b) programy ktore instaluje sie na telefonie.   A ja potrzebuje program który z plików które sobie zgrałem na komputer z telefonu wygrzebie informacje o kontaktach 

Jeżeli miałeś Konto Google i włączoną synchronizację, to kontakty zapisały się właśnie tam. Po prostu zaloguj się na konto Google  Na innym telefonie i przywróć z niego dane.
Jeżeli nie masz konta Google i nie robiłeś ostatnio eksportu do pliku vCARD (rozszerzenie *.vcf), to będzie ciężko:( Dlatego używaj konta Google i pełnej synchronizacji, bo w takich sytuacjach nic ci nie zginie:) Owszem, backup do pliku warto robić, ale dzięki firmie Google, możesz odzyskać ważne dla siebie dane w sposób prawie automatyczny (wystarczy się zalogować).

OK dzięki :frowning:   Temat do zamkniecia