Odzyskiwanie partycji systemowej


(Piter1403) #1

Witam

Poszukuję programu do odzyskiwania partycji systemowej. Musi być on uruchamiany z CD ! Wiem że jest testdisk, ale nie wiem jak w nim stworzyć Boot CD.

Proszę o pomoc :smiley:


(Gryf00n) #2

użyj TestDisk z LiveCd PartedMagic

tutaj

lub System RescueCD

tutaj

inne bootowalne znajdziesz

lista

tutek do TestDisk


(Piter1403) #3

TestDisk ie wykrył żadnej partycji do odzyskania, ale Active Partition Recovery wykrył, a nie może odzyskać bo mam tylko demo :frowning:


(Mirekgw) #4

zapoznaj się z tym - Odzyskiwanie systemu. Narzędzia Windows XP. Są tam też poruszone inne tematy , ściągnij sobie pliki i obejrzyj demonstrację.

W demonstracji Odzyskiwanie systemu. Narzędzia Windows XP Docent przybliża możliwości jakie dają nam wbudowane funkcjonalności systemu Windows XP. Nie każdy wie, że aby sporządzić obraz dysku czy też backup przyrostowy, wystarczy skorzystać z narzędzi wbudowanych w system. Warto się z nimi zainteresować chociażby dlatego, że może się okazać, iż to co otrzymujemy wraz z systemem jest w zupełności wystarczające i nie ma potrzeby inwestowania w dodatkowe aplikacje. Oczywiście nie dla każdego te rozwiązania okażą się wystarczające ale na pewno warto się z nimi zapoznać.


(Hashi) #5

Użyłeś opcji "Deep Search". Sprawdź jeszcze raz.


(Piter1403) #6

Udało mi się za pomocą Rescue Express Kit 9.0 :smiley: Ale dzięki za pomoc :smiley: