Odzyskiwanie plików - programy

Witajcie

Robię test odzyskiwania plików, miałem na liście 12 programów i zostało mi 5… reszta okazała się pseudo darmowa i miała swoje limity, które nie wystarczyłyby do przeprowadzenia całego testu.

Macie propozycje darmowych w 100% programów (bez limitów), które potrafią odzyskiwać dane, a przede wszystkim zdjęcia z karta SD ?

A jakie programy już masz i na jakie platformy szukasz?

Testdisk chyba zawsze u mnie najlepiej działał. Odzyskałem tym już nie raz nawet całe dyski - nawet z rozwalonymi sektorami czy tablicami.

Na Windowsa, nie mogę powiedzieć jakie już mam :stuck_out_tongue:

Ok dzięki. Czekam na więcej.

Tu masz z grubsza przefitrtowane programy które by Ciebie interesowały. Jak chcesz grzebać głębiej za’free’ na to sam musisz się zagłębić w poszukiwania ( sort by:…, itp):
https://www.majorgeeks.com/mg/sortdate/data_recovery_233b.html
https://www.softpedia.com/dyn-search.php?search_term=data%20recovery

W ogóle chcesz wyważyć drzwi do lasu. Bierzesz się za “test”, a nie wiesz nawet jakie progsy chcesz testować. Takich testów w sieci jest mnóstwo.
Rozumię, że podasz metodykę/sposób utraty plików na karcie SD, bo tych może być wiele z różnych powodów programowych i sprzętowych.
A nie tylko w/g schematu: Pokażę wam jak odzyskać pliki usunięte do kosza z karty SD.

W sumie to lepiej jest mieć za dużo testów niż ich nie mieć w ogóle.

Odpowiem oklepanym sloganem - od mieszania herbata nie robi się słodsza

@anon2166525 pokaż miaktualny test :wink:

A pytam o programy bo nie chcę czegoś dobrego przeoczyć. Oczywiście każdy instaluję i sprawdzam, dużo okazało się “pseudo nolimit”.

Bo nie mieszasz miodową łyżeczką :honey_pot:.

Pierwszy lepszy z brzegu: https://overclockers.ru/blog/id_1/show/20281/vspomnit_vsjo_test_7_besplatnyh_programm_dlja_vosstanovlenija_dannyh
:stuck_out_tongue_winking_eye:

No z pewnością każdy na niego trafi… dobrze wiesz, że nie było Polskiego testu na temat ten temat przez długi okres czasu. A ja kieruję swoje wpisy do rodaków, nie obchodzą mnie niemcy, anglicy, chińczycy, ruscy itp.

Swoją drogą w teście w linku przez Ciebie podanym biorą udział programy “pseudo no limit” :wink:

Przezorni i ogarnięci userzy mają pełne wersje programów do odzysku danych a nie tylko ich okrojone wersje, jak to określasz " pseudo no limit" (przeważnie 2 GB danych do odzysku).
Ja posiadam dwa programy komercyjne instalowane i dwa komercyjne jako portable. Promocji (legalnych) na taki soft jest wiele co rusz. Tylko trzeba się interesować promocjami i wiedzieć gdzie takich promocji szukać. To nie jest wiedza tajemna.

1 polubienie

Albo okres, albo czas. Za bardzo udziela ci się PRL / rosyjski.

Zapomnij :slight_smile: Z tych co miałem zainstalowanych (a kilkanaście ich było) to maks był 1GB, ale pliki do 100kb… inny miał 500MB, a moja paczka ma 5 razy większa.

Nie interesuje mnie ściąganie z torrentów cracków, seriali itp.

Ja wiem, że cokolwiek chce się zrobić to zawsze będzie źle, mało i inny zrobiłby to lepiej.

Do czego jest to nawiązanie?

1 polubienie

Że nie ma czasu na promocje “100% sale off” czekać?


https://www.programosy.pl/program,disk-drill.html - może taki do testów - niby darmowy.

Wpis powstał - https://www.dobreprogramy.pl/DewX/Odzyskiwanie-zdjec-z-kart-pamieci-test-programow-do-odzyskiwania-zdjec,90714.html