Odzyskiwanie plików z dysków i innych czytników za free


(Kur Rk) #1

Dużo ludzi traci piki przez nieuwagę lub bezmyślnie. Potem są problemy z odzyskaniem skasowanych danych. Programy do odzyskiwana danych przeważnie komercyjne (wersje pirackie) były w użytku firm zajmujących się odzyskiwaniem danych z nośników cyfrowych, a te za free nie odzyskiwały tego co chcieliśmy. Osobiście używałem programu firmy GetData (komercyjny) bardzo dobrze się sprawował. Ostatnio firma GetData opublikowała darmowy program do odzyskiwania danych. Sprawdziłem i okazało się, że program nieodbiega w działaniu od tego co wcześniej kupiłem, nawet szybciej przeszukuje dysk niż ta wersja, którą posiadam.

Podaje link:

http://www.recovermyfiles.com/data-reco ... -Setup.exe

Instalacja jest intuicyjna. Działanie funkcji przyjrzyście opisane (język angielski), Pliki graficzne i tekstowe z podglądem odzyskania. Dla niektórych osób może być szokiem odzyskanie z karty 256Mb ponad 1Gb danych i to w 80% procentach czytelnych. Więc zapraszam do odzyskiwania danych z kart, dysków i innych nośników danych. Pamiętajmy tylko nie kasujmy bezmyślnie danych, plików ponieważ odzyskane pliki nie zawsze spełnią nasze oczekiwania.

Powodzenia :o :o :o :o


(aju) #2

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=78136& :slight_smile:


(system) #3

Ja do takich spraw używam, i ogólnie do problemów sprzetowych "hirensa", nie mylić z hirosami;). Wydaje mi się, że jest całkowicie darmowy, ale głowy nie dam sobie uciąć, w necie można spotkać obrazy płyty bootowalnej(ok.50MB), zawiera narzędzia całkiem skuteczne do sprawdzania każdego podzespołu komputera, różnych firm, narzędzia do partycjonowania dysku, odzyskiwania danych, itd., itp.

http://homepage.ntlworld.com/hiren.thanki/bootcd.html-lista programów(też download, ale obecnie nie działa)


(Skaner17) #4

Polecam PC Insepector File Recovery 4

danych_i_skasowanych_plikow-63.html'>http://www.poradykomputerowe.pl/awarie\_windows/bezplatne\_narzedzie\_do\_odzyskiwania\_

danych_i_skasowanych_plikow-63.html


(JNJN) #5

OTy-kosmos.JNJN


(Asterisk) #6

W związku z

Cały temat ====::> Oprogramowanie