Odzyskiwanie skasowanych plikow

Domyslam sie ze temat byl juz walkowany wiele razy ale ja probowalem juz i tak chyba wszystkiego. Wyprobowalem juz chyba z 10 roznych narzedzi do odzyskiwania danych bez skutku.

Problem tkwi w tym ze kilka godzin temu usunalem z dysku (trzymajac shift - takze opcja z koszem odpada ;)) kilkanascie plikow a teraz chcialbym je zwyczajnie odzyskac. Nie wierze ze zaden soft nie moze sobie z tym poradzic i nie jest w stanie tego dla mnie zrobic :slight_smile:

Pozostalo mi tylko zwrocenie sie do was - znacie jakis normalny program ktory poradzi sobie bez problemow z taka sytuacja? Z gory dziekuje za pomoc.

Milego.

je┼Ťli si─Ö nie da┼éo to nic nie pomo┼╝e.

http://www.cdrinfo.pl/artykuly/datarecovery/strona3.php poczytaj

hmm sprawdze jeszcze to, mam nadzieje ze chociaz ten program potrafi wiecej niz odzyskanie starych plikow cookies, plikow tymczasowych i calej reszty smieci sprzed 2 latÔÇŽ

Zobacz i powałkuj

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=78136

jest taki program do odzyskiwania danych skasowanych z kosza., nazywa sie drive rescue 1.9 . spr├│buj tym, choc jest po angielsku to wskazuje sie sciezk─Ö gdzie by┼é plik przed skasowaniemÔÇŽ

Z┼é─ůczono Posta : 07.09.2006 (Czw) 13:44

nie ta sciezka tylko folder recycler- przeprasazan za pomylk─Ö.

dzieki za wskazowki

wszystkiego probowalem ale te programy niestety nie potrafia przywrocic kilku spakowanych plikow usunietych przed kilkoma godzinami

jak bede potrzebowal odzyskac stare smieci i jakies pliki tymczasowe sprzed roku to na pewno z nich skorzystam :slight_smile:

O programie Restoration rzadko kto wspomina, a radzi sobie z plikami usuni─Ötymi przez Shift+Del.

nie chce zak┼éada─ç nowego posta wi─Öc zapytam tutaj. Nie wiecie mo┼╝e jak wygl─ůda odzyskanie muzyki z odtwarzacza mp4??? wszystkie programy jakie wyprobowalam nie widzialy mojej mp4.

darek5325156 jeste┼Ť moim bogiem :smiley: Dzi─Öki za informacje o tym programie. Przez przypadek usun─ů┼éem wszystkie zdj─Öcia na zaliczenie, a termin mam za 2 dni. Dzi─Öki Tobie je odzyska┼éem =D>