Odzyskiwanie utraconej poczty w Outlook Express

Witam wszystkich może kiedyś ktoś miał problem podobny do mojego?

Miałem w Outlook Express kilka tożsamości jedna tożsamość została przypadkiem usunięta na niej znajdowały się bardzo ważne dla mnie listy. Teraz nie wiem co mam zrobić aby odzyskać utraconą pocztę

Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki

Musisz założyć spowrotem tą tożsamosć i, jeśli mialeś zaznaczone przetrzymywanie wiadomości na serwerze, pobierasz je normalnie, jeśli nie zaptaszyłes tej opcji to masz problem. Mozesz jeszcze poszukać tych listów w kompie w folderze Outlook’a.

Spróbuj jeszcze ewentualnie MailNavigator, albo - jeżeli nie wiesz, gdzie masz archiwum poczty - z paska narzędziowego w OE wybierz polecenie: “narzędzia”, jak klikniesz, masz polecenie “opcje”, dalej “konserwacja” i dalej - “folder magazynu”. Kliknij i zobacz, gdzie przechowywane są zarchiwizowane pliki poczty.

Wtedy skorzystaj z jakiegoś pluginu do podglądu .dbx lub .pst - np. masz takie w PowerPacku do TC .

Założyłem tą samą tożsamość. Książka adresowa pozostała natomiast przy importowaniu wiadomości wystąpił błąd. Później pojawił się komunikat przy wchodzeniu do folderu Mój komputer „Can’t load library from memory” z którym przed chwilą uporałem się dzięki pomocy forum „dobreprogramy”.

Szukałem też pliki .dbx w nich natomiast są listy ale z tożsamości głównej. Z dwóch pozostałych brak.