Odzyskiwanie utraconych danych, szczegolny przypadek

Witam wszystkich użytkowników, otóż mam pewien problem dotyczący odzyskiwania utraconych danych, jest to szczególny przypadek ponieważ został usunięty folder 5 Gb (czyli nawet nie doszedł do kosza tylko został na stale usunięty) i to był folder zablokowany (tzw locker.bat) a tam znajdowały się wszystkie mi potrzebne informacje. i proszę mi nie pisać linków do podobnych tematów bo wiem ze takie były i je czytałem tez ale nie było żadnego przypadku z tym lockerem , pobrałem około 10 programów do odzyskiwania danych , nawet te polskie demówki ale żaden nawet tego folderu nie wykrył a ten folder zawiera wszystkie moje kontakty, hasła, gry , dane osobowe i muszę go odzyskać. jeśli ktoś znajdzie program który zadziała na takie przypadki poprosił bym tez o instrukcje do niego, z góry wielkie dzięki

Dodane 11.09.2011 (N) 18:55

widzę dużo wyświetleń ale żadnej odpowiedzi :frowning:

Próbowałeś recuva ?

tak ;/ znalazł tylko 10 zdjęć

Musisz użyć profesjonalnych narzędzi np. Easy Recovery Professional, firmy Kroll Ontrack.

Jeżeli od czasu skasowania katalogu zapisywałeś coś na partycji (Ty albo system) to z odzyskaniem danych może być problem, ponieważ miejsce zajęte przez Twoje dane (skasowane) jest uznawane za wolne. Dlatego tak ważne jest partycjonowanie dysku, czyli np. 1:system 2:programy 3:dane.